Globální pakt nazvaný Deklarace pro budoucnost internetu ve čtvrtek představily Spojené státy a podepsalo jej dalších 55 zemí. (Foto: Shutterstock)

Bidenova administrativa opět upřednostňuje globalismus před americkou ústavou.

Deklarace je označována za „politický závazek“, jehož cílem je uzákonit „pozitivní vizi“ pro internet, který čelí „vážným politickým výzvám“.

Dokument také tvrdí, že Rusko a Čína představují „nebezpečný nový model internetové politiky“, přičemž bezostyšně ignoruje extrémní cenzuru probíhající v zemích, jako je Velká Británie, USA a Kanada.

„Spojuje nás víra v potenciál digitálních technologií podporovat konektivitu, demokracii, mír, právní stát, udržitelný rozvoj a uplatňování lidských práv a základních svobod,“ uvádí se v prohlášení. „Vzhledem k tomu, že stále více pracujeme, komunikujeme, komunikujeme, zapojujeme se, učíme se a trávíme volný čas pomocí digitálních technologií, naše závislost na otevřeném, svobodném, globálním, interoperabilním, spolehlivém a bezpečném internetu bude nadále růst.“

„Partneři této deklarace hodlají usilovat o prostředí, které posiluje naše demokratické systémy a podporuje aktivní účast každého občana na demokratických procesech, zajišťuje a chrání soukromí jednotlivců, udržuje bezpečné a spolehlivé připojení, odolává snahám o rozštěpení globálního internetu a podporuje svobodnou a konkurenceschopnou globální ekonomiku,“ pokračuje deklarace.

Načasování paktu je zajímavé i proto, že svět sledoval, jak globální establishment šílí z nedávné koupě sociální sítě Twitter zakladatelem společnosti Tesla Elonem Muskem.

Musk komentoval příspěvek oznamující globální internetovou deklaraci slovy: „Zní to jako satira“.

Jednou z pozoruhodných částí dohody je, že zúčastněné země se zavazují „spolupracovat v boji proti kybernetické kriminalitě, včetně kybernetické kriminality, a odrazovat od škodlivé kybernetické činnosti“.

To přichází v době, kdy Infowars a další varují před masivním kybernetickým útokem pod falešnou vlajkou, který by mohl být využit k dalšímu posunutí zeměkoule do Velkého resetu Světového ekonomického fóra.

Kromě toho šéf DHS Alejandro Mayorkas ve středu oznámil vytvoření „rady pro řízení dezinformací“.

Novému „dezinformačnímu“ oddělení ministerstva vnitřní bezpečnosti bude šéfovat žena, která tvrdí, že ji svoboda slova „děsí“, a která falešně označila příběh o notebooku Huntera Bidena za dezinformaci.

Toto internetové prohlášení je prostě dalším globalistickým uchopením moci v době, kdy se informační válka rozhořívá po celém světě.

Zdroj: whitehouse.gov