Britská televizní stanice upozorňuje na neobvyklý výskyt mladých a zdravých sportovců na vrcholu sil, kteří náhle a záhadně umírají. (Foto: Twitter / GB)

Moderátor britských GB News Mark Steyn se nedávno ptal na neobvyklý výskyt mladých zdravých sportovců na vrcholu své kariéry, kteří náhle a záhadně umírají.

Steyn s tváří, že „tady není nic k vidění“, poukázal na to, že z neznámých důvodů umírá řada „zdravých, zdatných, ve vrcholné kondici“ mladých lidí soutěžících v cyklistice, ragby a fotbale.

Steyn na úvod upozornil na úterní úmrtí sedmatřicetiletého cyklisty Raba Wardella, který tuto neděli získal titul mistra Skotska v MTB XC.

Wardell se den po závodě v rozhovoru pro skotskou BBC zdál být v pořádku, nicméně následující den zemřel poté, co ho v posteli postihl infarkt.

Ve středu se Wardellova partnerka Katie Archibaldová na sociálních sítích tragicky rozepsala o strastiplném vývoji událostí, které vedly k jeho smrti.

Steyn dále upozornil na nedávné úmrtí třicetiletého ragbisty Bena Benna z Halifaxu, který zemřel v pondělí, přičemž nebyly zveřejněny žádné další podrobnosti kromě toho, že „zemřel náhle“ a že přátelé byli „zcela šokováni“.

„Nic tu není k vidění v cyklistice, nic tu není k vidění v ragby a nic tu není k vidění ve fotbale,“ řekl Steyn a přešel k 20leté fotbalistce Molly Whiteové, která prý „o víkendu náhle zemřela“.

Boxer Dominic Oscar, 19 let, který „dříve získal tituly v boxu v Antrimu a Ulsteru a mířil do mezistupně své mladé amatérské kariéry“, podle Belfast Telegraph také údajně „náhle zemřel“ před necelými dvěma týdny.

Steyn ujistil, že nebude tvrdit, že úmrtí souvisí s očkovacími mandáty, protože když to udělal naposledy, britský komunikační regulátor OfCom mu vynadal.

Dále však upozornil na nárůst počtu úmrtí v kanadské provincii Alberta, která jsou v posledních několika letech připisována „neznámým příčinám“, a zdůraznil, jak pojistní matematici z americké Společnosti aktuárů vykazují nadměrný počet úmrtí v období, kdy probíhaly programy povinného očkování.

Ačkoli britská televizní stanice nesměla výslovně uvést souvislost mezi vakcínami covid a předčasnými úmrtími, náhodná časová shoda obou případů je pozoruhodná.

Zdroj: infowars.com