Jeden z vedoucích poradců Joea Bidena tento týden řekl reportérovi, že společnosti provozující sociální média by měly potlačovat a cenzurovat každého, kdo urychleně šíří informace kritické k takzvané „zelené energetické transformaci“ administrativy. (Foto: Twitter)

Národní poradkyně pro klima Gina McCarthyová to uvedla v rozhovoru s reportérem agentury Axios: „Teď už nejde ani tak o popírání problému. To, co nyní dělá průmysl [fosilních paliv], je zasévání pochybností o nákladech spojených se [zelenou energií] a o tom, zda fungují, nebo ne.“

Pokračovala: „Potřebujeme, aby se technologické společnosti skutečně vrhly na „dezinformace“, a poznamenala, že kritika převratu v oblasti přechodu na zelenou energii je „stejně nebezpečná jako popírání“, a dodala, že „musíme jednat rychle“.

Tazatel Axiosu jen souhlasně přikývl bez jakéhokoli popudu.

Podívejte se:

Deník Wall Street Journal o komentářích informoval a poznamenal: „Někteří konzervativní vědci tvrdí, že velké technologické společnosti by mohly být žalovány jako „státní aktéři“ za porušování práv uživatelů na projev podle prvního dodatku, když cenzurují obsah na příkaz vládních úředníků. Paní McCarthyová jim v tom pomáhá.“

Jak jsme nedávno zdůraznili, Joe Biden s použitím rétoriky shodné s davoskými elitami „velkého resetu“ přiznal, že nedostupné ceny plynu v USA jsou součástí záměrného „přechodu“ na zelenou energii.

[ZH: Možná mají dobrý důvod krotit tuto vlnu uvědomění, protože náklady na „čistě nulový“ velký reset budou činit 150 bilionů dolarů (s „T“).

Pokud si myslíte, že to jsou jen „konspirační teorie“, které šíří dezinformace, ve skutečnosti to byla ministryně financí Janet Yellenová ve svém hlavním projevu na konferenci COP26.

Glasgow a COP26 je klíčovým okamžikem na začátku tohoto rozhodujícího desetiletí klimatických opatření. Klimatická krize je již tady. Není to výzva pro budoucí generace, ale výzva, které musíme čelit již dnes.

Vyrovnat se s touto výzvou bude vyžadovat rozsáhlou transformaci našich uhlíkově náročných ekonomik. Jedná se o globální transformaci, jejíž cena se odhaduje: někteří odhadují celosvětovou částku mezi 100 a 150 biliony dolarů v příštích třech desetiletích. Zároveň je řešení změny klimatu největší ekonomickou příležitostí naší doby.

Tato čísla jsou prostě ohromující, a jak přiznává Yellenová, „rozdíl mezi tím, co mají vlády, a tím, co svět potřebuje, je velký a soukromý sektor musí hrát větší roli“.

Představte si „společnou oběť“, kterou budete muset všichni zaplatit ve jménu financování této frašky? Tak to je dobrý důvod, aby vláda umlčela každého, kdo se odváží říkat pravdu.

Stejně jako dříve je celá 114stránková zpráva Bank of America o skutečných nákladech na změnu klimatu, kterou doporučujeme všem, kdo chtějí vědět, co se skutečně skrývá za snahou o „čistou nulu“, k dispozici pro předplatitele].


Zdroj: summit.news