Když nikdo menší než „bůh klaudu karate“ řekne cosi hrozného, tak víte, že ten Hluboký stát překročil své hranice. Když Jean-Claude Van Damme mluvil s francouzskou televizní show Le Grand Journal o amerických volbách a Tedu Cruzovi, tak se tohoto povídání chytil a vysvětlil, jak rodiny Rothschildů a Rockefellerů kontrolují politiky a řídí svět zpoza scény.

„Máte tu přeci ještě Rockefellery a lidí, jako Rothschildové, tyto velké rodiny, které dominují kontinentům…., to jsou ty rodiny, které vyrostly v roce 1827, ty rodiny s pěti syny, které expandují, a to je nade vším, o čem dnes v noci mluvíme,“ konstatoval tento herec.

Nakonec Jean-Claude Van Damme varoval, že jsou to „globalisté“, co představují celý ten problém, a že jde o tom „zbavit se globalismu a nechat svět být sám sebou.“

„Když se někomu jako mně samotnému vedlo dobře a pracoval jsem celý svůj život pro svoji rodinu, své přátele a svou zemi, kde platím daně, tak chce podle mě v první řadě ochránit své zájmy, přitom ale platí, že když někdo pracuje ze své vůle, tak ten je nějak nebezpečný,“ uvedl Van Damme.

Nakonec dal JCVD volný průchod svým vlastním vnitřní konspiračním děsům…