Jak oznámilo vydání The Economic Times, plánují britské úřady rozmístit na šesti olympijských objektech rakety „země-vzduch“, aby zabránily teroristickým činům v době Olympiády. Britské zvláštní služby se dověděly o plánech mezinárodní teroristické sítě Al-Káida uskutečnit teroristický čin na jednom z olympijských objektů. Na jeho uskutečnění připravila Al-Káida jistého muslima z Norska. Volba třídy raket je podmíněna tím, že hrozba se očekává ze vzduchu. Obyvatelé čtvrtí ležících v blízkosti olympijských objektů, na nichž se plánuje instalovat rakety, žádají, aby se úřady zřekly svých plánů. LOH v Londýně začnou 27. července a potrvají až do 12. srpna.

Střešní raketová baterie je jen jedním z řady mimořádných bezpečnostních opatření, která mohou Londýňané očekávat během prestižní sportovní události.

K tématu:

Dokument Rockefellerovy nadace z roku 2010 nadepsaný „Scénáře pro budoucí technologie a mezinárodní rozvoj nastiňuje scénář, který vede ke smrti 13 000 lidí během Olympiády 2012.

https://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/671-dokument-rockefellerovy-nadace-predpovida-13-000-mrtvych-na-londynske-olympiade-2012

Zdroj: czech.ruvr.ru

]]>