Dobrý den, jsem ruský okupant. Mám už takové povolání. Tak se to seběhlo. Okupoval jsem Sibiř. Teď se tam dobývá ropa, plyn, hliník a ještě mnoho dalšího potřebného. Teď tam jsou města a v nich výškové budovy, dětské školky a nemocnice. Teď tam nelze prodávat ženy za sobolí kůže, jak to bylo před Rusy. Okupoval jsem pobaltské státy. Postavil tam továrny a elektrárny. Místo jejich legračních farem. Pobaltské státy vyráběly kvalitní radiotechniku a automobily, známou parfumerii. Byl jsem požádán, abych odtamtud odešel. Nyní tady loví šproty a část pracující populace čistí toalety v Evropě.


Okupoval jsem střední Asii. V pustých stepích jsem postavil kanály, továrny a kosmodromy, nemocnice a stadiony. Tam stavěli kosmické rakety a letadla. Rozvíjeli průmysl, pěstovali pšenici a bavlnu pro celou zem. Byl jsem požádán, abych odtamtud odešel. Teď tam rozvíjejí americké kredity a pěstují marihuanu. A část obyvatel ujela pracovat na stavby bývalých okupantů.

Obsadil jsem Ukrajinu. Spolu s Ukrajinci jsem taky postavil továrny a elektrárny, vyráběl letecké motory, lodě, tanky a auta. Byl jsem požádán, abych odtamtud odešel. Teď tam ničí vše, co zůstalo od okupanta. Neprodukují nic nového, krom nekonečných Majdanů a diktatury.

Víte co? Už mě nebaví se pořád omlouvat, že jsem okupant. Ano, jsem okupant. Od narození. Samopal Kalašnikov znám lépe než bradavky na mléko. Jsem agresor a krvežíznivý netvor. Bojte se.