Existují dva základní způsoby, jak pěstovat pocit viny u rodičů, kteří odmítají očkování svých dětí. První z nich je tak absurdní, až je směšný – nátlaková taktika znemožňující neočkovaným dětem, aby se stýkaly s dětmi očkovanými. Jenže pokud byly vaše děti očkovány, měly by být chráněny, nebo ne? Ve skutečnosti mnoho děti onemocní chorobou, proti níž jsou očkovány. Když se zamyslíme nad určitými fakty, dojdeme k tomu, že zřejmě chráněny nejsou.


Firmy produkující vakcíny tvrdí, že jejich cílem je dosáhnout všeobecné imunity tím, že je očkováno alespoň 90 procent populace. Vzhledem k tomu, že vakcíny jsou rovněž byznys, je zřejmé, že se jedná o zaručený zdroj příjmů. Pokud se mluví o všeobecné imunitě, oněch 90 procent očkovaných by mělo zajistit, že nikdo neonemocní chorobou, proti níž byl očkován, včetně 10 procent jedinců, kteří očkováni nebyli.

A to je druhý způsob vytváření pocitu viny: nenecháme-li své děti očkovat, ohrozíme všeobecnou imunitu.

 

Několik fakt týkajících se všeobecné imunity

Podle studie z roku 2012, jejímž autorem byl Dr. David Witt, specialista na infekční choroby z kalifornského Kaiser Permanente Medical Center, postihuje černý kašel (pertussis) spíše děti, které byly očkovány proti černému kašli vakcínou DtaP, jež nahradila vakcínu DTP.

Ve skutečnosti je černý kašel na vzestupu od chvíle, kdy se začalo očkovat. V roce 2010 propukla epidemie příušnic mezi 1000 dětmi v New Jersey a New Yorku. Téměř 80 procent z nich bylo očkováno vakcínou MMR (proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám).

Během 80. let informovaly oficiální instituce o několika epidemiích spalniček mezi dětmi, které byly očkovány, na různých místech, například na středních školách v Illinois a Massachusetts, v jednom francouzském regionu a ve venkovské oblasti poblíž finských Helsinek.

V obou amerických středních školách bylo přes 90 procent žáků očkovaných proti spalničkám – tedy takové množství, které má zajistit všeobecnou imunitu dané populace. Tato předstíraná snaha o všeobecnou imunitu slouží k vytváření vyšších příjmů, zatímco rodiče odmítající očkování jsou obviňováni z toho, že ohrožují ostatní.

Navzdory tomu, že „dobrovolný“ systém hlášení nežádoucích účinků očkování (VAERS) amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) nezaznamenal více než 5 procent nežádoucích účinků, objevilo se mnoho vážných nežádoucích účinků a zprávy o nich pronikly na internetové stránky věnující se vakcínám.

Vakcína DTP (proti záškrtu, tetanu a černému kašli) vedla k velmi vysoké dětské úmrtnosti, a byla proto nahrazena vakcínou DtaP proti černému kašli. Po očkování touto vakcínou, která není až tak účinnou prevencí proti černému kašli, dochází občas k zánětu mozku, i když ne v tak velké míře.

 

Stručná historie podvodu s očkováním

Mohlo by vás zajímat, zda bylo dosaženo všeobecné imunity také díky očkování proti dětské obrně a neštovicím. Několik otevřeně hovořících lékařů, včetně Dr. Josepha Mercoly a Dr. Russella Blaylocka, prokázalo pomocí grafů, že tyto choroby byly na ústupu v době, kdy byly vakcíny zavedeny. A projevům dětské obrny, která se stále objevuje, ozbláště mezi jedinci očkovanými proti obrně, se dnes prostě říká jinak.

Mainstreamová média bohužel o těchto skutečnostech neinformují. Ignorují rovněž fakt, že velké množství pákistánských, indických a afrických dětí trpí obrnou po kampani, mohutně podporované Billem Gatesem, jejímž cílem bylo rozšířit ústní vakcíny proti obrně v zemích třetího světa.

 

Kde to všechno začalo?

Myšlenka očkování patogenními látkami v zájmu dosažení imunity se objevila v roce 1796, kdy britský lékárník Edward Jenner umístil hnis z kravských neštovic pod kůži osmiletého chlapce. Jenner postavil svůj experiment na nepodložených tvrzeních o tom, že každý, kdo měl kravské neštovice, je imunní vůči pravým neštovicím.

Během několika následujících let Jenner očkoval pacientům kravské neštovice, aby byli imunní vůči pravým neštovicím. Aniž by jakkoli prokázal účinnost tohoto postupu, Jenner udělal na krále George III. takový dojem, že od něj obdržel sumu odpovídající dnešnímu půl milionu dolarů.

Jenner byl prvním zdravotníkem v dějinách, který aplikoval chorobnou látku zdravému člověku a dostal za to vysokou finanční odměnu. Jenner také neustále odsuzoval kritiky očkování, a tím úspěšně chránil svou naditou peněženku a posiloval své ego.

V dnešní době si výzkumníci vakcíny patentují a díky tomu dostávají autorské poplatky. Nehledě na to, že získávají dotace na výzkum.

Mnoho zdravotníků si však v 19. století bylo vědomo toho, že se pravé neštovice objevily i u lidí, kteří měli kravské neštovice. Takže i Jennerova teorie byla chybná.

Případů pravých neštovic po očkování v Anglii výrazně přibývalo. Na počátku jich bylo 5 procent, v roce 1895 už to bylo 95 procent. V roce 1872 dokonce vypukla rozsáhlá epidemie. Bylo to rok poté, co bylo očkování proti neštovicím ve Velké Británii zavedeno jako povinné. Úmrtnost pacientů s neštovicemi v té době vzrostla na pětinásobek.

Navzdory inteligentním argumentům, podloženým zjevnými fakty a čísly, které vyvracejí účinnost těchto postupů a dokazují, že toxické látky a viry obsažené ve vakcínách lidem škodí, je mýtus o očkování a imunitě dodnes živen.

Díky tomu, že systém lhal veřejnosti a chránil producenty vakcín před finančními ztrátami tím, že útočil na odpůrce očkování, vzrostly zisky výrobců vakcín na 17 miliard dolarů ročně. Lékaři kromě toho dostávají bonusy za to, že vakcíny předepisují.

Proveďte svůj vlastní výzkum a nenechte se obelhávat kampaněmi na podporu očkování, ať už se jedná o vás nebo vaše děti – očkování přináší mnoho rizik, která je třeba odhalit.

Další zdroje: ZDE, ZDE, ZDE, ZDE a ZDE

Další články k tématu:

Překlad: Tomáš Piňos

Zdroj:  naturalsociety.com