USA: Potichu a bez zájmu médií stáhlo CDC (americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí), proces PCR jako pravoplatný test pro zjištění a určení viru SARS-CoV-2. Po 31. prosinci 2021 nebude už tento test v USA platný. (Foto: Flickr)

CDC totiž připouští, že test PCR nedokáže rozlišit vir SARS-CoV-2 od virů chřipkových.

Napsal jsem už před několika měsíci, že „zdravotnické úřady“ dospěly k tomuto poznání už dávno, ale jak vidno, zadržely jeho zveřejnění až téměř do konce roku 2021.

Potřebovaly totiž tento chybný test k tomu, aby strach z covid-19 udržel v běhu očkovací maratón a tím i zisky farmaceutického průmyslu tak dlouho, jak to jen půjde.

Je ovšem prazvláštní, s jak málou pozornosti se setkalo uvedené přelomové rozhodnutí CDC u médií i u politiků.

Dr. Kary Mullis, laureát Nobelovy ceny a objevitel procesu PCR řekl už před několika lety, že „PCR je proces, který vám nepoví, že jste nemocný“. Nikdy nebyl zamýšlen jako test.

Dr. Pascal Sacre, slavný Belgičan, specializovaný na kritická stádia nemocí, řekl, že proces RT-PCR byl zneužit a aplikován jako neúprosná a záměrná strategie, jejímž cílem je vytvořit zdání pandémie, založené na falešných výsledcích testů, a to se záměrem znásilnit ústavní práva občanů.

Jak jsem se už dříve zmínil, byl test PCR úmyslně prováděn ve vysokých cyklech, o kterých se ví, že přinášejí falešné výsledky. A tak většina domnělých „kovidových případů“ nebyly ničím jiným než záměrnými výmysly.

Nemocnice se staly součástí klamného podvodu, protože finančně na něm zainteresováné, hlásily téměř všechny své zemřelé jako zemřelé na covid-19. Nebylo to pro ně nakonec ani tak obtížné, protože jejich pacienti, umírající na nejrozličnější nemoci, se museli podrobit i testu PCR, který produkuje až 97 procent falešně pozitivních výsledků, které pak nemocnice samozřejmě hlásily jako zemřelé na covid-19.

Otázka před světem nyní je, zda „zdravotnické úřady“, které jsou, jak už dokázal Robert Kennedy ml., pouhými převodními kolečky ve službách zisků Big Pharmy, a společně s nimi pak i všechna naše vylhaná média, budou kdy volána k odpovědnosti za poškození zdraví i úmrtí lidí, způsobená „vakcínou“, za krach tisíců výrobních i jiných provozů, padlých po lockdownech, ale též za křiklavá znásilnění norimberských zákonů, když se na občanech vymáhá povinné kovidové očkování.

Paul Craig Roberts