Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNa Antarktidě objevili obří „anténu“. Takto dokonalý symetrický tvar nemohl vytvořit vítr, uvedl výzkumník

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Na Antarktidě objevili obří „anténu“. Takto dokonalý symetrický tvar nemohl vytvořit vítr, uvedl výzkumník

Virtuální výzkumníci v poslední době nachází hodně různých objektů, které se objevují v důsledku tání ledu na povrchu Země. Již byla nalezena jakási cesta s mostem, pyramida a ještě několik objektů, které byly očividně vytvořeny člověkem. Nedávno si jeden z virtuálních výzkumníků všiml nového objektu.

Tento objekt se skládá z několika vyvýšených míst a příčné čáry. Výzkumník nahrál svůj objev na video a opublikoval na internetu.

Předpokládá, že se pod sněhem nachází obrovská anténa, která má rozměry čtyř fotbalových polí.

Mnozí uživatelé, kteří video shlédli, zapochybovali o důvěryhodnosti tohoto předpokladu a domnívají se, že jde pouze o sněhové závěje.

Každopádně výzkumník tuto možnost vyloučil, protože vítr by podle něj nemohl udělat takový dokonale symetrický tvar.

Zdroj: snews.cz

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+7 # Vít 2018-04-09 21:44
To není anténa v pravém slova smyslu. Je to prosté zařízení na ovlivňování počasí s použitím ropy jako zdroje energie pro toto velké zařízení. Nyní mafiáni z NWO provádějí etapu zvanou nejspíš oteplování Antarktidy. Má navodit pocit, že globální oteplování je pravdivé. S jedním ale nepočítali. Se šťouraly nepočítali. Viz video.

Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # r.m. 2018-04-09 23:08
když ropy, musel by tam bejt i komín
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2018-04-10 03:37
MArtin napísal:
Ahoj Pio...ptám se na něco co mě zaujalo na GoogleEarth...j si tak trochu geolog...když pujdes i třeba na Google mapy do oceánů ..např cca 500 km od Panamy vlevo uvidíš na dně moří podivné utvary pravidelných tvarů..jako dálnice ale 8-20 km široké a dlouhé i tisíce km a jsou jich plné oceány...prosím o odpověd co ty na to..dík
deny.man@centrum.cz
google.cz/.../...

Martin ahoj. Nie som žiaľ geológ ale samozrejme trochu do toho strkám občas nos:-)
Ale ten záber morského dna je veľmi zaujímavý ak nejde o nejaký podvrh. Ak to zodpovedá skutočnosti stálo by to za preskúmanie. Sú to až moc priame gemetrické široké línie a ploché štruktúry, čo v geológii nie je celkom obvyklé hoci príroda tiež dokáže čarovať. Toto som naozaj ešte nikde nevidel. Veľmi to evokuje nejaké umelé budované štruktúry a čudujem sa že to vedátori ešte nepretriasajú. Možno aj áno ale zatiaľ o tom moc neviem.
Vypadá to ako stopy po mega civilizácii, ktorá tu mohla byť dávno pred nami ak teda nejde o nejaké zvláštne geologické útvary o čom však dosť pochybujem.
No chcelo by to poriadny NAUTILUS a bádať priamo na mieste, vŕtať na dne odobrať vzorky a bolo by jasnejšie. Ale načo by boli komu diaľnice 8 až 20 km široké? Muselo by ísť o niečo iné.
Ako keby tam boli otlačky po obrovských kolesách:-)
Je to zaujímavé ak sú tieto priame a široké línie skutočné a nerobí si z nás niekto srandu. Lebo aj to sa často robí v našom svete ktorý je plný podvrhov.
Taký prieskum by si však mohli dovoliť Soroš, Bil Gates alebo armáda veľkého štátu. Vieš o tom niečo? Zaujímal sa už o to niekto?

Na [...]u je bomba v tomto smere a asi to bude s týmto v priamom súvise:

Na Google Earth našli tajemnou podvodní zeď obepínající Zemi
Žádné oficiální vysvětlení této podvodní zdi zatím není k dispozici. O tom informuje portál tvzvezda.ru.

Uživatelé internetu dlouhou dobu mezi sebou hovoří o videu, které bylo umístěno na YouTube, na kterém je vidět záhadná podvodní zeď, které si všimli v kartografické službě Google Earth.

Na videu je vidět, jak jeho tvůrce postavil tečky všude tam, kde se tajemná stěna nachází. Oficiální vysvětlení této stavby zatím není k dispozici.

Dříve byl na mapách Google Earth nalezen neobyčejný objekt, který, jak se ukázalo, je vyšší než pyramidy v Gíze a byl ukryt pod ledem Antarktidy. Výzkumník, který objekt našel, tvrdí, že se jedná o pyramidu vytvořenou lidmi a je důkazem existence staré civilizace na tomto kontinentu, píše portál.
cz.[...]news.com/.../...
Treba si pozrieť to vídeo ak to je fakt tak naozaj musela byť na Zemi pred nami supercivilizácia
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Vaclav2 2018-04-10 08:58
co je na tom symetrického? vzdálenosti jazyků jiné, úhly také...?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Marvanec 2018-04-10 10:58
Je to nepochybně anténa. Je poháněna ropou. Komín je vyveden skrz zeměkouli na Špicberkách. A pro větší účinnost antény je položena na zemi ve sněhu. Pak funguje skvěle.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2018-04-10 11:56
Treba tam zaletieť a zistiť ale nič moc to zrejme nebude, môže to byť veľmi pravdepodobne prírodný útvar
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás