Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa7 věcí, o kterých NASA vůbec nechce mluvit. Tají něco před světem?

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

7 věcí, o kterých NASA vůbec nechce mluvit. Tají něco před světem?

NASA – Národní úřad pro letectví a kosmonautiku – je vládní agentura Spojených států. Tvrdí se, že veškerá její videa se ihned zveřejňují a nijak se neupravují. Je tomu ale opravdu tak? Možná před námi pro naše vlastní dobro něco tají?

...

1. Přerušení vysílání. Proč?

Byly zaznamenány případy, kdy NASA přerušovala přímé vysílání, hned jak se na obrazovce ukázal zvláštní objekt. Oficiálně to NASA vysvětluje tím, že došlo ke ztrátě signálu, nicméně stoupenci konspiračních teorií v tom spatřují snahu záměrně utajit informace. Co to bylo: zvláštní shoda náhod nebo doopravdy záměrné přerušení vysílání? To s jistotou nikdo neví.

2. Nahrávky přistání na Měsíci byly omylem ztraceny

Bohužel původní nahrávky prvních kroků lidstva na Měsíci v roce 1969 se ztratily v archívech NASA. Nicméně v úřadu rychle našli cestu ven a obrátili se na hollywoodské mistry ze společnosti Lowry Digital, která obnovuje filmy. Odborníci obnovili záběry z kopií videonahrávek, které společnost dostala v roce 1969, a teď si na oficiálním webu NASA můžete prohlédnout historické záběry přistání na Měsíci dokonce v lepší kvalitě než v originále. Historici samozřejmě mluví o tom, že ztráta originálu byla zločinem. S nimi nelze nesouhlasit.

3. Operace Paperclip

Operace Paperclip byla programem amerického Úřadu pro strategické služby, který měl po konci druhé světové války přimět vědce z Třetí říše, aby pracovali ve Spojených státech. To nakonec i vedlo k vytvoření NASA (to znamená, že vesmírná agentura byla vytvořena nacistickými vědci, kterým bylo opuštěno). No ne! Hlavní pracovní náplní vědců byl vývoj raket. Mimochodem informace o operaci Paperclip jsou stále utajené.

4. Ukrývá NASA zbytky vyspělé civilizace?

S touto verzí přišel profesor, doktor geologie a mineralogie Alexandr Nikolajevič Portnov. 26. listopadu 2017 NASA odstartovala misi vozítka pro průzkum Marsu Curiosity. Mise uspěla a Curiosity poslala vědcům na Zemi velké množství snímků, z nichž některé byly velmi tajemné. Nicméně vědci poměrně silně filtrují informace, které se dostávají na veřejnost. Podle Portnova Curiosity musela poslat mnohem více fotek, než o kterých víme dnes (díky špičkovým vědeckým přístrojům). Vzhledem k tomu, že nemáme informace, tak to znamená, že něco tají.

5. Mohou být na Měsíci mimozemšťané?

Sonda na průzkum Měsíce (Lunar Reconnaissance Orbiter, LRO) vyslaná v roce 2009 poslala na Zemi velmi zajímavé snímky, které stoupenci konspiračních teorií označili za důkaz života na Měsíci. Konspirologická skupina SecureTeam10 si povšimla na povrchu Měsíce objektu kruhového tvaru, který samozřejmě může být základnou mimozemšťanů. Pravděpodobně se však jedná o obyčejný přírodní útvar.

6. UFO před Slunce

Na oficiálním webu NASA a Evropské vesmírné agentury, kde se živě zveřejňují snímky Slunce, jeden bloger vypozoroval kolem naší nejbližší hvězdy zvláštní objekt a zveřejnil svá pozorování na YouTube. Ihned jak to udělal, tento objekt zmizel z oficiální stránky NASA. Proč? Bohužel žádný oficiální komentář nenásledoval.

7. Proč americké letadlo X-37B letělo do vesmíru bez jakéhokoliv vysvětlení ze strany NASA?

Co je to za utajený vojenský program, v souladu se kterým letěl malý kosmický raketoplán do vesmíru bez jakéhokoliv vysvětlení? Vyslovovalo se mnoho domněnek, ale žádné potvrzující informace téměř nebyly. Oficiálně měl X-37B testovat iontový motor (což už je sensace, neboť se dříve předpokládalo, že iontový motor na Hallovém efektu fungovat vůbec nemůže). Zvláštní je ale to, že výkazy NASA nezmiňují tento letoun jako pokusný stroj. Projekt byl utajen, když ho předali do správy Agentury ministerstva obrany pro pokročilé výzkumné projekty (DARPA).

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+50 # Monika 2017-12-03 01:52
Vnešni době všichni dobře vědí kdo je to USA !
+18 # .lak 2017-12-03 03:05
0 # Piovarči 2017-12-04 15:46
Van Helsingovia z NASA:-DD
+18 # John Maxwell 2017-12-03 03:40
NASA a UssA dydluje od svého založení a co neudydluje schová za národní bezpečnost ...
+18 # .lak 2017-12-03 03:54
+1 # jan lavicka 2017-12-04 09:12
výborný zdroj, díky!
+13 # smrťák 2017-12-03 05:12
.
+13 # .lak 2017-12-03 11:06
Vau
+3 # josh (xy) 2017-12-03 18:26
a někdy Hyles livornica a nebo....ale vždy působí úchvatně.
-9 # samo war 2017-12-03 07:27
+26 # kojak 2017-12-03 09:13
Tato organizace myslim velmi dobre prezentuje nastaveni cele federace Spojenych statu americkych. Zeme postavena na lzi, podvodech, vykoristovani, zabijeni a korupci. Proc by mela byt NASA v necem lepsi nez shnily zbytek?
-9 # Marvanec 2017-12-03 10:32
Bod po bodu:
1. To video ukazuje jeden zastavený snímek na obrazovce. Proč to nepustí od začátku? Asi to v Photoshopu bylo moc práce.

2. Ano, i v NASA mají bordel. Nicméně se ztratily záznamy z Apolla 11, ostatní existují.

3.O operaci Paperclip se napsaly stohy knih. Prostě Američané byli rychlejší a Němci k nim raději utíkali než k Rusům. Morálně je to hnus, ale že by na tom bylo něco tajného?

4. Ono z Marsu na Zemi není ještě vysokorychlostn í připojení... Ten konspirátor, co tohle napsal, nemá základní vzdělání v oboru.

5. Sám autor nakonec řekne, že to je přírodního původu. Kruhových základen je na Měsíci plno - občas se jim říká krátery.

6.Tohle je záhada, Vypadá to, jako by u Slunce cosi manévrovalo. Tady vysvětlení zatím není.

7. Tohle je nejzáhadnější bod - odkdy mají vojáci ve zvyku něco utajovat? :o)

Takže opět snůška nesmyslů. AC24 bude za chvíli super UFO web.
+14 # diamond 2017-12-03 11:48
Stále mi uniká, proč se tím "Vaše Vysokoprevoscho ditělstvo" zabývá... Server si může publikovat, co chce (ejhle - tomu se říká demokracie a svoboda projevu!). Je jen na čtenáři, zda si článek přečte nebo ne, zda jej přijme nebo ne, zda se o některé věci začne zajímat více nebo ne. Tvoje antikonspirován í je naprosto irelevantní a má zde váhu poobědového pšouku.
Pokud AC24 zavede novou rubriku s názvem např. "Konspirace a tajemno" pro podobné články, mají různí marvancové, krkavci a další existence po žížalkách. U zde publikovaných článků se pak mohou setkávat blouznivci a snílci (a též pavědci s internetovými odborníky na vše) a vzájemně se zde napadat, lichotit si, aniž by zasírali jiný prostor AC24. Jenže zasíratelům jde principiálně o něco jiného, než rozjímat a vjedecky bádat např. o teorii zřícení WTC či životě na Marsu.
Na druhou stranu - pokud platí ono prastaré "Pochybuji, tedy jsem", není to s lidskou rasou ještě tak špatné. Za sebe řeknu: jen houšť všem kvalitním konspiračním teoriím, které naruší do kůže zarostlá dogmata, olupují slupku nedotknutelnost i kolem nepříjemných událostí, oblékají všem velevýznamným "císařům" nové šaty, aby bylo vlastně poznat, že jsou nazí. Tzn. horší než většina světové populace: zlí, chamtiví, mstiví, vypočítaví, mocichtiví a bezohlední, ale taky servilní, úskoční, zákeřní a lační peněz a prebend. Je věcí každého, zda mu tento rychlý výčet zlomku lidských vlastností přijde jako charakteristick ý pro elitu lidstva, ať je původu tzv. aristokratickéh o nebo politického nebo ekonomického. A je na každém, jaký postoj k těmto vejlupkům zaujme.
-11 # Marvanec 2017-12-03 11:53
Zabývám se tím, protože mě baví komentovat blbosti. Prostě je to pšouk proti pšouku. Využívám též svobody projevu. Pokud s tím máš problém, tak mé komentáře nečti.
-8 # Marvanec 2017-12-03 11:55
Jo a Descartes řekl "Myslím, tedy jsem" - to se o autorovi článku moc říct nedá. například bod číslo jedna je opravdu slabomyslný. Tomu nemůže věřit ani zatvrzelý konspirátor.
+13 # diamond 2017-12-03 12:25
Nech každého čtenáře, ať si dělá podle svého, ano, hlavně o tom příspěvek byl... Shodneme se spolu i s jinými, že některé publikované věci jsou hovadiny. Ale - jak psáno výše, je to rozhodnutí webu, co otiskne. Každý jsme jiný - já a většina dalších jsme s to to rozeznat a většinou to přejít v nezájmu. Nepotřebuji tvůj fundovaný výklad, i když si myslím, že v některých případech si nabíháš na vidle.
Nechápu, jak jsi přišel na to, že ti tu někdo upírá nějaké právo se volně vyjadřovat. Já to opravdu nejsem a pokud takový trend existuje, nejsem jeho autorem. Na to máme jiné kádry...
Ono totiž tvé "vysvětlování" bludů, o kterých ostatní ví, že jsou bludy, je kontraproduktiv ní, zejména když používáš argumentů, jako by tomu zde každý věřil. Že to není pravda, víš sám velmi dobře. A tvoje "povolanost" vyjadřovat se k různým nejasným a různě vysvětlovaným jevům je přinejmenším znakem velkého sebevědomí, ničeho jiného. Abych nezdržoval: jsou určité jevy, události, úkazy, u kterých připustit jiné, než oficiální vysvětlení, je přímo povinností myslícího a tedy nedůvěřivého člověka. Různá zdánlivě neotřesitelná dogmata padala průběžně po celou existenci lidstva a lidstvo to vždy nějak přežilo. A proč padala dogmata? Protože se našel někdo, kdo se jimi odmítal řídit a přijmout je za své. V Čechách a na Moravě jich taky nebylo málo.
Descarta nech spát. O pochybování ohledně dějů světa a jeho zákonů, především lidských, psali jiní už dávno před ním. ;)
+5 # Dědouch11 2017-12-03 13:12
+++++++
-7 # Marvanec 2017-12-03 13:45
Jen jsem chtěl poukázat na to, že použité argumenty jsou pitomé. Nemám nic proti jiným názorům, pokud jsou alespoň minimálně podložené. POkud je to snůška očividných pitomostí, pak to řeknu.
-7 # Marvanec 2017-12-03 13:45
A Dědouch opět přispěl zásadním komentářem jak je jeho zvykem :o)
+5 # Dědouch11 2017-12-03 22:56
Jen hlupák omílá znovu, co již bylo dříve a bravurně vyjádřeno někým jiným, jen aby něco napsal. Jen blb cokoli zpochybňuje bez argumentů a staví se do pozice toho, který jasně VÍ a o ostatních, se vyjadřuje s despektem.
Polib si prdel, marvane.
-4 # Marvanec 2017-12-03 23:52
Argumenty mám výše. Jinak si se popsal přesně. Dobrou noc milý dědo.
0 # Piovarči 2017-12-04 14:07
Marvanec ale výsadky na Mesiaci UFO nafotili celkom jednoznačne

Toto je jeden z najznámejšch záberov, ktoré NASA nikdy nekomentovala. Je to fake priamo od NASA:-)V tomto prípade bolo ufologické či konšpiračné celé pozadie resp celá obloha:-)
aragonit9.blogspot.sk/.../...
0 # Publius Scipio 2017-12-04 20:43
V době programu Apollo se všechno, opakuji, úplně všechno natáčelo analogově, digitální zpracování obrazu a zvuku neexistovalo, klíčovací plocha a vkládání videí prostě nemohl nikdo používat, protože to NEEXISTOVALO! Tehdejší počítače byly sály s mnoha a mnoha skříněmi. Třeba IBM 360/40 s 256 kb paměti, v té době absolutní vrchol výpočetní techniky zabíral cca 150 m2 plochy.
0 # Marvanec 2017-12-05 01:30
Je zcela zbytečné se snažit o racionalitu. Na tomto webu se nemyslí, ale věří,
+12 # LubinenKremlBot 2017-12-03 11:06
Ani bych neřekl , že tají , ale záměrně blafují.
+10 # .lak 2017-12-03 12:47
Zhusta s prosta dělají dydlace.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás