Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaŽena unesená mimozemšťany nakreslila přesnou mapu domácího souhvězdí mimozemšťanů: Zeta Reticuli

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Žena unesená mimozemšťany nakreslila přesnou mapu domácího souhvězdí mimozemšťanů: Zeta Reticuli

Tvrzení o únosech mimozemšťany jsou často zavrhována kvůli nedostatku předložených důkazů. Avšak některá tvrzení o únosu mimozemšťanů obsahují skutečné důkazy o tvrzeních unesených.

Počátkem 60. let žena, která tvrdila, že zažila únos mimozemšťany, nakreslila mapu hvězdného systému a ukázala ji vědcům. Tvrzení bylo však zavrženo, neboť vědci o tomto hvězdném systému řekli, že nevypadá jako kterákoliv skupina hvězd, která byla kdy pozorovaná.

Žena unesená mimozemšťany nakreslila přesnou mapu hvězdného systému mimozemšťanů. 

Tuto mapu nakreslila Betty v hypnóze

Souhvězdí Zeta Reticuli je sice zrcadlovým obrazem výkresu Betty, moderní astronomové, by tedy už nemohli souhlasit s tím, že takové souhvězdí neexistuje. To souhvězdí, které Betty Hill popsala v 60. letech, se ukázalo, že existuje. Mohla by to být jen shoda okolností? Mohla by být podobná skupina hvězd objevena v posledních desetiletích jen tak náhodou? Statisticky by s tím šlo asi nesouhlasit. O náhodnosti objevení takového souhvězdí, které natolik blízce připomíná to, co tehdy popsala, lze soudit jako o extrémně nízké. Mohla by tedy ta žena být opravdu unesena mimozemskou civilizací?

Ta žena tvrdí, že spolu se svým manželem v roce 1961 spatřili, jak se nad nimi vznáší divný létající prostředek. Letoun se přiblížil a umožnil tak pozorovat humanoidní bytosti uvnitř něj. Potom přišlo období ztraceného času, o kterém si nemohli vybavit, co se během něj při tom únosu opravdu dělo. Avšak během hypnózy se jim ztracené vzpomínky vybavily.

Ji vzali do jedné místnosti a jejího manžela do jiné, načež byli oba anatomicky přezkoumáni. Ti cizinci neprojevovali vůči lidstvu žádnou zlovůli. S tím párem nedělali žádné bolestivé nebo děsivé experimenty. Nicméně i tak oba zažili určité psychologické trauma. Té ženě pak ukázali hvězdnou mapu zobrazující i linie ukazující trasy mezihvězdného obchodu. Stalo se to jedním z nejslavnějších případů setkání s mimozemšťany. Příběh vyprávěný manželem byl velice podobný vyprávění jeho manželky. Byly tam i fyzické důkazy, např. kompas se pak po přiblížení k jejich autu, začal nekontrolovatelně přetáčet, což také dodalo jejich slavnému příběhu na věrohodnosti.

Takto v roce 1951 načrtl mimozemskou formu života Barney, z čehož se pak stal obrázek, který se pro nás stal formičkou pro naši verzi dnešních mimozemšťanů.

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+16 # Petron 2017-06-09 21:47
Známý satanista a „nejzkaženější muž světa“ Aleister Crowley se po celý život věnoval okultním praktikám mezi které patří i „channeling“ neboli snaha o jakési „naladění“ a následnou komunikaci s určitou bytostí. Také byl, dle svých slov, ve spojení s démonem, který se měl jmenovat Lam. Podobnost kresby Crowleyho démona s mimozemšťanem je příznačná!
.../mimozem1.jpg
.../mimozem2.jpg

http
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Petr01 2017-06-10 14:43
Presne, bude to tim, ze to zadni mimozemstane nejsou...vice zde:
www.proc-krestanstvi.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # cacas 2017-06-09 22:12
Domácí souhvezdí :-DDD
To vás netrkne, že ty hvězdy jsou blízko sebe jen z našeho úhlu pohledu?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Lucif 2017-06-09 22:21
JJ, práve si ma predbehol :). Súhvezdie od nás by samozrejme vyzeralo inak ako od nich, takže navigovať podľa súhvezdí je nezmysel. Ak by nám prípadní mimozemšťania chceli zanechať polohu svojho systému, tak určite by to nebol obrázok súhvezdia, ale poloha v Galaxii voči nášmu systému. Už podľa toho vidieť, že je to hoax jak bič. A potom ako by nás bližšie spoznali, by nám určite nepovedali kde bývajú. To je ako nabehnúť do tábora migrantov a vykecať adresu svojho bydliska ;)..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # stýv 2017-06-09 22:42
Oni se netají s tím odkud jsou , konkrétně Zet.ret . ..jsou tu dlouho ....na Zemi přítomni ... a pokud ji něco ukazovali, tak ji to ukázali tak aby tomu rozuměla ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # ctenar 2017-06-10 09:20
oni ti mimozemstani budou asi chytri jako volici vladni koalice, pro vzkazy lidstvu si vzdy vyberou tupou babu nebo alkoholika a jeste jim ukazuji obrazky v zrcadle, asi kvuli utajeni , tak to je mazec
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Historik 2017-06-09 22:27
Jestli na ní dělala banda mimozemšťanů nějaké sexuální pokusy, je jasné, že jí před očima tancovaly všechny hvězdičky. I ze vzdálených galaxií.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Dědouch11 2017-06-09 23:12
Mě, kdysi taky unesli emzáci. Když jsem se kdysi vrátil v brzkých ranních hodinách z hospody, řekl jsem manželce, že mě unesli mimozemšťani a zpátky jsem musel pěšky...
Divný, že mi to nevěřila.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Historik 2017-06-10 07:54
To je divný, že nevěřila, musela z Tebe cítit raketové palivo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Dědouch11 2017-06-10 09:51
Jo. Létají na etanol a mají ho tam všude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-10 12:23
No vidíš a já jsem ti to uvěřil ale dofám pokud mě odepíšeš , že to nebude ,,U tebe mě to ani neudivuje''.
Začínám být ,,schizofrení'' asi bych se měl na ty nesmysly co sem občas píšu vykašlat nebo za chvíli dopadnu jako Pětka [...]ov. Asi jako každej mělibychom začít u sebe ,tak že musím nejdřív skoncovat s tím chlastem meboť kdyby mě unesli emzáci jako tebe tak bych si stejně nic nepamatoval.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-06-10 16:14
No, moc moudrý z toho tvého příspěvku nejsem.
Zdá se, že očekáváš z mé strany nějaký despekt, či čo. :D
Ne, tak to není. Naopak, zpravidla ti dávám bezvýznamný +, ale mám problém s bohem, vírou...
Ale to už víš. :)
A s chlastem už jsem přestal. Tedy dá-li se říci, že jsem začal, přestože nějaké chlastací období bylo. ("pracoval" jsem 10 let v divadle...) Ovšem netvrdím, že si sem tam s přáteli nedám panáka.
Takže, já, už jsem u sebe začal. ;)
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Pеtkо Коtоv 2017-06-09 23:51
Chteli nejspise zjistit, kdy a jak baba dostane orgasmus. (kdybych teda byl mezi temi mimozemstany, nechal bych unest neco pohlednejsiho co by stalo za hrich)

Zeta Reticuli je Doppelsternsyst em vzdaleny 39.5 svetelnych let. Ta cmaranice souhvezdi je tak nejasna, ze podle udaju je mozne znazornenym hvezdam priradit i jina souhvezdi (nase Galaxie osahuje nekolik miliard hvezd a tak je mozne kazde cmaranici neco „priradit“) Byla o tom v 60-tych letech napsana i kniha. Stalo se to zase v SSA, takze duveryhodnost je 0*100%.
Muj syn jako 3-lety by tenkrat nekreslil ty mimozemstany lepe. V Thajsku jsem videl slona, ktery namaloval obrazek krajiny. Baba k nemu mela jit, aby ji ten slon naucil trochu malovat.

Ve vesmiru urcite nekde inteligenti individua existuji, ale vypadaji urcite jinak, ne jako malo kreativni cmaranice „unesene“ zeny.

Zase nesmyslny clanek jako nedavno o Australskych „vjědcich” co dokazali ze je vse prelud.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2017-06-10 10:01
On toho mimoně nakreslil její starej. Jednak akademický malíř a druhak si musel dát pár panáků whiskey, aby ten zážitek dokázal zpracovat. Takže nakonec docela hezká práce.
On ten slon, být akademik a mít v sobě pár kýblů whiskey, taky by tu krajinku namaloval jiným stylem.
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-10 12:28
Dědouchu dám ti jednu radu ,dojdi si do Billy koupit myslivce za 99K jako já včera a ještě dneska ho cucám
s koskou ledu od Whisky ho totiš téměř nerozeznáš to mi věř a pokud možno hned tam běž.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2017-06-10 16:21
Díky za radu, ale děkuji, nechci. "Myslivecké období", jsem míval někdy okolo roku 80.
Teď mám pro různé příležitosti na sedmém schodě vodku a pro sousedy fernet, který oni "mlsají". Občas tady nechá kamarád (manželky bývalý :D) whiskey, na které ujíždí, ale já ji mít nemusím. Vlastně nemusím ani tu vodku, ale nebráním se dost přesvědčivě. :DDD
Ale díky za tip. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-10 19:11
Čau a dík za reakci já na tvrdým jen jednou za čas pokud je na to ta správná konstalace jinak tramínek a pálavu.Pivečkem po dobrým žvanci nepohrdnu nedovedu si představit zapít kachynku nebo husičku se zelíčkem něčim jiným než pivem .Jinak s tím divadlem
si mě překvapil , stejně jako že si znal Karla Kryla osobně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2017-06-10 23:55
Já ani té kachýnce moc nedám. Blízcí a známí se diví, že málo jím (jsem ale mlsná potvora) a na to říkávám, že jsou dva druhy lidí: jedni žijí proto, aby jedli a druzí jedí proto, aby žili. No a já jím proto, že musím... :D
Ohledně pití (chlastu) říkávám, že už mám svůj bazén vypitý. :)
jsem strojař. Do toho divadla, mě zavlekla bývalka, která divadlem žije. A tu, jsem právě "přebral" Karlovi. Byl rád a později jsem pochopil proč. :) (navíc, on byl spíš na zajíčky ;))
Byl to jeden z mála lidí, kterých jsem si skutečně vážil
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-11 07:36
Kerel je i přes svoji popularitu stále nedoceněn
Lidi jeho morálních hodnot chybí nejen v politice ale všeobecně.Jinak ta kachynka svátećně , top je u mě dobrá ryba s dobrým vínem v dobré přátelské společnosti. Divadlo sebou přináší rušný společenský život, pokud se nemýlïm Karel měl rád spíše boubelky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-06-11 10:05
"Divadlo sebou přináší rušný společenský život"
Hodně kulantně řečeno.
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # trnavský 2017-06-09 23:16
Je dokázáno, že Satan existuje. Taktéž, i co umí. Stačí se dočíst v Bibli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Josef Švejk 2017-06-10 00:07
To je jasné. Jmenuje se Trepifajksl a nemá ocas. Marijánka Plajznerová mu ho usekla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Oldřich Radomír Xaver 2017-06-10 07:10
tak si tu bibli jdi číst, budeš určitě vzdělanější ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Mariet 2017-06-10 00:00
To jsem se zasmalaa.la.... zase dva zidi nalejvaji do lidi sve schizofrenicke predstavy, ach jo...oni nikdy neprestanou blbnout, jako by jim ten Hollywood nestacil...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LUF 2017-06-10 01:41
Proč myslíš že to jsou židi?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Věra Štimová 2017-06-10 03:43
To, co nakreslil ten unesený, vypadá jako někdo z Číny, ale má nějaký defekt na lebce. Asi zrůda. Mimochodem v jednom odkazu tady na ac.24, někdo publikoval přednášku geologa, který vysvětloval, jak Cern pracuje a jak oni tak získali mnoho prvků, které nejsou v Mendělejevově tabulce a ty kovy se používají jako odolné součástky do létajících talířů. Ty utajemé laboratoře v podzemí, jsou prý plné různých zrůd obsazených démony. Je tam prý skutečná válka se zrůdami. Nějak se jim to vymklo z rukou a to video bylo charakteristick é tím, že po celou dobu přednášky byl slyšet vrtulník. Takže nejspíš žádní mimozemšťané, ale utajené experimenty, které jdou na vrup daňovým poplatníkům. Kdo za to může ? Mimozemšťan ! Počkejte až přijde mimozemšťan antikrist. Projekt Blue Moon prý zahrnuje vesmírnou šou alá Hollyvood, má to být vysíláno z družic, kdopak to zas asi musel zaplatit a hologramama se to bude jen hemžit. Proto za tu zlodějinu mohou mimozemšťané.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Věra Štimová 2017-06-10 03:58
Jinak pokud jste četli Součka, tušení souvislostí, budete v obraze. Ty experimenty začaly v padesátých letech nejdřív tak, že rozřezávali krávy a nechali je tak farmářům na loukách. Lidi nejdříve po únosech říkali, že viděli vojáky, ale pak všichni najednou viděli stejné mimozemsťany. Důvod je prostý, ti lidé byli omámeni a zrůdy stály okolo, aby se to na někoho mohlo svést. Myslím, že nás čeká bojová zemská - mimozemská flotila létajících talířů pilotovaných těmito zrůdičkami. Klonování mimozemšťanů se to jmenuje. Pak vtipně někdo ze zasvěcenců zavelí do boje proti mimozemšťanům a lidem na tuhle "valku" vezmou naspořené důchody, což už se děje. No lidi tuhle habaďůru prokouknou, ovce nikoli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # John Pitralon 2017-06-10 07:47


Ať žijí podvodníci z Pindostánu!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # El Pravdoz 2017-06-10 10:08
Na tohle pozor... Pravdu hledejte ]ZDE
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # r.m. 2017-06-10 14:24
nakonec se ukáže, že na obrázku byla přilba pracovního skafandru, je to tu samej mikrob)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # HomouŠŠ 2017-06-12 08:34
Jooo dobrá kunda... Pohonil jsem !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás