Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaMůže nám škodit mikrovlnná trouba? Radary, či jiná zařízení?

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Může nám škodit mikrovlnná trouba? Radary, či jiná zařízení?

Mikrovlnné záření: Původ mikrovlnky, vědecké průzkumy, uzákoněný zákaz...

Mikrovlnné záření patří mezi nejnebezpečnější škodlivé a trvale destrukční patogeny, kdo chce trochu pečovat o své zdraví, neměl by následující informace přehlédnout:

Účinky mikrovlnného záření na potraviny a člověka

Zařízení k vaření mikrovlnami zkoumali a vyvinuli němečtí vědci v rámci vývoje mobilního týlového zařízení, nasazeného zkušebně v průběhu invaze do Sovětského svazu.

Těmito výkonnými elektronickými přístroji, umožňujícími masovou přípravu jídel, chtěla Wehrmacht řešit logistické problémy spojené s palivem pro polní kuchyně. Navíc nabízely mnohem rychlejší výdej stravy vojákům, než tradiční zařízení. Po počátečním nadšení však bylo od dalších experimentů upuštěno z více zjištěných důvodů. Po válce objevená dokumentace o lékařském výzkumu spojeném s vývojem těchto přístrojů byla společně s experimentálním mikrovlnným zařízením převezena do USA, kde je ministerstvo utajilo s odvoláním na vědecký výzkum.

Některá z ukořistěných zařízení získali už předtím vědci v Sovětském svazu a začali je zkoumat samostatně. Získanými poznatky znepokojeni Rusové, kteří provedli zatím nejpečlivější výzkum biologických účinků mikrovln, nakonec zakázali používání podobných zařízení zákonem, stanovili dosud nejpřísnější normy ohledně ochrany před expozicí mikrovlnami a jimi produkovanými poli a zveřejnili celosvětové varování o biologickém a environmentálním riziku vyplývajícím z užívání elektronických zařízení na těchto frekvencích.


Shrnutí lékařských výzkumů

Základní německý výzkum ohledně patogenity biologických účinků mikrovln prováděla Humboldtova univerzita v Berlíně v letech 1942 – 43, v období, kdy probíhalo vojenské tažení Barbarossa. Počínaje rokem 1957 až donedávna pak prováděl studia na tomto poli zejména Institut pro rádiové technologie a další vědecká pracoviště bývalého Sovětského svazu.

Společná zjištění německých a ruských výzkumníků mikrovln lze zařadit do zhruba tří kategorií: rakovinotvorné účinky, vlivy na výživovou hodnotu potravin a biologické účinky vystavení lidského organismu mikrovlnným emisím.


Působení mikrovln na potraviny

Na potravinách vystavených mikrovlnám byly pozorovány následující změny.

Maso: během přípravy v mase vzniká známý karcinogen d – nitrosodiethanolamin.

Proteiny: v proteinech dochází k aktivní destabilizaci bimolekulárních vazeb. Zvýšená radioaktivita: mezi mikrovlnami zpracovanou potravou a libovolnou radioaktivitou v ovzduší vznikající vazba způsobí výrazný nárůst nasycení potravin částicemi alfa a beta.

Mléko a obilniny: v bílkovinných sloučeninách obsažených v mléce a obilných zrnech vznikají rakovinotvorné látky.

Zmrazené potraviny: použití mikrovln k rozmrazování potravin má za následek změny štěpení glykosidů a galaktosidů.

Zelenina: už extrémně krátké vystavení syrové, vařené nebo zmrazené zeleniny mikrovlnám mění štěpení alkaloidů.


Důsledky pro lidské tělo

Zažívací systém: labilní katabolismus (štěpení) potravin upravených v mikrovlnné troubě mění elementární potravinové substance a vyvolává poruchy trávení.

Lymfatický systém: V důsledku chemických změn v potravinových substancích se objevují poruchy funkcí lymfatického systému. Důsledkem je ztráta tělesné obrany vůči určitým formám ektoplazmy (rakovinových bujení).

Krev: V krevním séru osob, které požily mikrovlnami připravenou potravu bylo pozorováno vyšší než normální procento rakovinových buněk (cytoma).

Mozek: účinky zbytkového magnetizmu mohou vystavit psychoneurální receptory v mozku vlivu umělých mikrovlnných vysokofrekvenčních polí réleových stanic a přenosových systémů.

Volné radikály: z určitých molekulárních formací stopových minerálů v rostlinných substancích (zejména v syrové kořenové zelenině) vznikají rakovinotvorné volné radikály.

Zvýšený výskyt rakoviny žaludku a střev: bylo pozorováno staticky vyšší procento rakovinových růstů v těchto orgánech a všeobecné zhroucení periferní buněčné tkáně a postupná degenerace zažívacích a vylučovacích funkcí.


Mikrovlny a výživné hodnoty potravin

Vystavení mikrovlnám vyvolalo výrazné snížení výživné hodnoty všech studovaných potravin. Následují nejdůležitější výsledky.

Znehodnocení vitamínů a minerálů: v každé testované potravině klesla biologická využitelnost podstatných živin (B komplex, vitamíny C a E, základní minerály, lipotropy a další).

Rozpad vitálních energetických polí: kapacita vitálních energetických polí všech testovaných potravin poklesla o 60 až 90 procent.

Snížení stravitelnosti plodů a zeleniny: mikrovlny mění metabolické reakce a způsobilost integrace alkaloidů, glykosidů, alaktosidů a nitrilosidů.

Znehodnocení masa: mikrovlny v masu likvidují výživovou hodnotu nukleoproteinů.

Snížení kvality potravin: mikrovlny podstatně urychlily strukturální rozpad všech testovaných potravin.


Biologické účinky mikrovln

Vystavování mikrovlnným emisím má negativní účinky na celkové biologické zdraví lidí. To se nevědělo až do doby, než Rusové při experimentech s vysoce sofistikovaným vybavením odhalili, že lidé mohou být mikrovlnami nepříznivě postiženi aniž by jedli jídla vystavená mikrovlnnému záření.

Ukázalo se, že pouhý vstup do energetických polí v okolí těchto zařízení má výrazně škodlivé vedlejší účinky. Na základě takto získaných poznatků v roce 1976 zakázali veškerá mikrovlnná zařízení zákonem.


Zde jsou účinky pozorované u lidí nepřímo vystavených mikrovlnám:

Postupný kolaps vitálního energetického pole: u osob zdržujících se poblíž zdroje mikrovln, například u zapnuté mikrovlnné trouby, dochází k oslabení vitálních energetických polí. Stav se zhoršuje úměrně délce expozice.

Snížení energie buněk: elektrické napětí v buňkách, zejména krevních a v lymfatické tekutině, u lidí v blízkosti těchto aparátů klesá.

Destabilizace látkové výměny: potenciály aktivované v potravě externí energií jsou nestabilizující a degenerativní.

Poškození buněk: klesá potenciál vnitřní buněčné blány potřebný při katabolickém procesu, což vede k jeho destabilizaci a narušenému přenosu živin do krevního séra.

Destrukce mozkových obvodů: elektrické impulsy na stykových potenciálech mozku degenerují a selhávají.

Narušení nervové soustavy: nervové elektrické obvody degenerují a selhávají. Symetrie energetických polí nervových center, jak v centrální, tak i v autonomních částech nervového systému, se rozpadá.

Ztráta bioelektrické aktivity: projevují se výpadky synchronizace bioelektrického napětí ve vzestupném retikulárním aktivačním systému řídícím funkce vědomí.

Snížená vitalita: lidé, zvířata a rostliny v okruhu do 500 metrů od provozovaného zařízení trpí dlouhodobou a kumulativní ztrátou vitality.

Poškození nervové soustavy a lymfatického systému: v celém nervovém systému a mízní soustavě se tvoří permanentní „depozity“ zbytkového magnetizmu.

Hormonální nerovnováha: tvorba hormonů a udržování hormonální rovnováhy u mužů i žen se postupně zhoršuje a nakonec přeruší.

Narušování mozkových vln: úroveň poruch vzorců signálů mozkových vln alfa, delta a theta je nápadně vyšší, než je obvyklé.

Duševní poruchy: v důsledku neuspořádaných průběhů mozkových vln se propojují negativní psychické efekty. Patří k nim ztráty paměti a schopnosti koncentrace, snížení emočního prahu, zpomalení myšlenkových pochodů a přerušovaný spánek, při statisticky vyšším procentu u jednotlivců dlouhodobě vystavovaných nepřetržitým okrajovým emisím a vlivům polí produkovaných mikrovlnným zařízením, ať už šlo o mikrovlnné trouby nebo jiná mikrovlnná zařízení (obsluhy radarů…)


Shrnutí důsledků škodlivé patogenity mikrovlnných polí

Déle trvající expozice může mít za následek dlouhodobou depolarizaci tkání neuroelektrických obvodů. Jelikož tyto vlivy mohou způsobit nevratná poškození neuro – elektrické integrity různých součástí nervového systému, je příprava potravy v mikrovlnné troubě v každém ohledu nedoporučitelná.

Efekt zbytkového magnetizmu může vystavit části psychoneurálních receptorů v mozku vlivu uměle produkovaných mikrovlnných vysokofrekvenčních polí, šířených nejen jako vedlejší efekt.

Sovětští neuropsychologové mimo jiné teoretizovali i o možnostech psycho – tele – metrických účinků (tzn. ovlivňováním lidského chování rádiovými signály vysílanými na kontrolovaných frekvencích. Zvažovali, zda by pak vhodné subjekty – zcela nevědomky, pod prahem vnímání – prováděly příkazy přijímané prostřednictvím mikrovlnných přenosů, působících prostřednictvím již zmíněných narušení psychoneurálních receptorů na jejich psycho – energetické pole.

Z tohoto důvodu, a kvůli 28 shora uvedeným kontraindikacím je použití mikrovlnných aparátů v libovolné formě s konečnou platností riskantní.
Současné vědecké názory v mnoha zemích nicméně tomu, co ilustroval zmíněný sovětský zákaz, zjevně oponují.


Nyní je na zvážení každého jednotlivce, na kolik se rozhodne vyvarovat účinků mikrovln alespoň v okamžicích, kdy o tom rozhodovat může.

Znamená to prakticky:

- nepoužívat mikrovlnnou troubu
- netelefonovat s mobilem přímo u hlavy
- hlídat intenzitu domácího wi-fi a vypínat/zapínat jen s PC
- nemít v blízkosti mobilní a jiné mikrovlnné a datové vysílače
- zkontrolovat konkrétní intenzity
a frekvenční pásma
a intenzitu a výskyt všech mikrovlnných zdrojů.

Zdroj: createyourheal-thyome.com, Překlad: zony.vbrne.info

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

0 # slak 2013-01-15 14:26
Čapek by řekl lidem škodí, mloci prospívají s tendencí spartakiádovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # olo 2013-01-15 15:09
:lol:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # olo 2013-01-15 15:13
každý je už chytený, čo s tým chcete robit?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # ptakopysk 2013-01-15 15:15
pro všechny debily, myslící, že jim mikrovlnka mění jídlo: Mikrovlny rozkmitají částice vody v jídle... proč se asi knedlíky před ohřátím v mikrovlnce vlhčí, co?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # pepe 2013-01-15 15:32
Cituji ptakopysk:
pro všechny debily, myslící, že jim mikrovlnka mění jídlo: Mikrovlny rozkmitají částice vody v jídle... proč se asi knedlíky před ohřátím v mikrovlnce vlhčí, co?


Pane chytry, kdyby jste sledoval porad Pod poklickou, vedel by jste, ze pri ohrevu napr. smetany v mikrovlnce se tato meni na neprilis zdravou substanci. Stejne tak, jako kdyz si v mikrovlnce ohrejete ztuhly med, ziskate pouze mrtvou hmotu bez zivin, ktere mikrovlny spolehlive zlikviduji, stejne tak jako ve vsech takto ohratych potravinach.

Vzdy me udivi, kdyz ze sebe nekdo vyplodi takovou moudrost, aniz by o tematu cokoliv nastudoval, mimo navodu k pouziti...

P.S.: Onkologove rovnez doporucuji vystavovani se zareni z wi-fi a mobilu, ktere jsou neskodne jen z toho duvodu, ze to je pekny byznys.

Vzhuru do nevedomi. (Uz se prestavam divit tomu, proc je druhym kandidatem na trun Trautenberg ze Šláfenberkova.)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # hell 2013-02-26 17:00
Za sebe ( studenta Lékařské fakulty Masarykovy university) říkám, že tenhle článek je k popukání.Kupřík ladu zbytkový magnetizmus poškozující neurony :-D, mimochodem, co se týká mobilu, tak jeho výkon je zanedbatelný, ale nedoporučuje se na něm spát.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # ptakopysk 2013-01-15 15:38
Cituji pepe:
Cituji ptakopysk:
pro všechny debily, myslící, že jim mikrovlnka mění jídlo: Mikrovlny rozkmitají částice vody v jídle... proč se asi knedlíky před ohřátím v mikrovlnce vlhčí, co?


Pane chytry, kdyby jste sledoval porad Pod poklickou, vedel by jste, ze pri ohrevu napr. smetany v mikrovlnce se tato meni na neprilis zdravou substanci. Stejne tak, jako kdyz si v mikrovlnce ohrejete ztuhly med, ziskate pouze mrtvou hmotu bez zivin, ktere mikrovlny spolehlive zlikviduji, stejne tak jako ve vsech takto ohratych potravinach.

Vzdy me udivi, kdyz ze sebe nekdo vyplodi takovou moudrost, aniz by o tematu cokoliv nastudoval, mimo navodu k pouziti...

P.S.: Onkologove rovnez doporucuji vystavovani se zareni z wi-fi a mobilu, ktere jsou neskodne jen z toho duvodu, ze to je pekny byznys.

Vzhuru do nevedomi. (Uz se prestavam divit tomu, proc je druhym kandidatem na trun Trautenberg ze Šláfenberkova.)

Víš, ale k tomuto dochází při jakékoliv metodě ohřevem... At to ohřeješ na sporáku nebo v mikrovlnce... a mobily sem netahej, nemluvil jsem o nich. A jak funguje mikrovlnka vim už z gymplu...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # reklit 2013-01-15 16:35
aj to reliktove ziarenie by mohli vypnut
kedze aj to je EM takze to tiez musi interferovat s mozgom
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # anonym 2013-01-15 16:36
ptakopysku:

podla teba ohen, z plynoveho sporaku alebo z taboraku vyzaruje mikrovlnne ziarenie?
Alebo mas na mysli ze ked nieco spalis nad ohnom alebo pripalis na panvici ze je to rovnako karcinogenne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # abcd 2013-01-15 16:39
Cituji pepe:
Cituji ptakopysk:
pro všechny debily, myslící, že jim mikrovlnka mění jídlo: Mikrovlny rozkmitají částice vody v jídle... proč se asi knedlíky před ohřátím v mikrovlnce vlhčí, co?


Pane chytry, kdyby jste sledoval porad Pod poklickou, vedel by jste, ze pri ohrevu napr. smetany v mikrovlnce se tato meni na neprilis zdravou substanci. Stejne tak, jako kdyz si v mikrovlnce ohrejete ztuhly med, ziskate pouze mrtvou hmotu bez zivin, ktere mikrovlny spolehlive zlikviduji, stejne tak jako ve vsech takto ohratych potravinach.

Vzdy me udivi, kdyz ze sebe nekdo vyplodi takovou moudrost, aniz by o tematu cokoliv nastudoval, mimo navodu k pouziti...

P.S.: Onkologove rovnez doporucuji vystavovani se zareni z wi-fi a mobilu, ktere jsou neskodne jen z toho duvodu, ze to je pekny byznys.

Vzhuru do nevedomi. (Uz se prestavam divit tomu, proc je druhym kandidatem na trun Trautenberg ze Šláfenberkova.)


Prosim Vas, chtel bych vyvest z nevedomi, vysvetlite mi, jak se mi potrava pri ohrati v mikrovlnce nasyti Heliovymi jadry?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # ptakopysk 2013-01-15 16:40
Cituji anonym:
ptakopysku:

podla teba ohen, z plynoveho sporaku alebo z taboraku vyzaruje mikrovlnne ziarenie?
Alebo mas na mysli ze ked nieco spalis nad ohnom alebo pripalis na panvici ze je to rovnako karcinogenne.

koukám, že o problematice nic nevíš...
jde o to, že zvýšením teploty (jakýmkloiv způsobem) "poškozuje" (více či méně) ohřívanou potravinu. Tvrdit, že se toto děje pouze v mikrovlnce je zcela zcestné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Asmile 2013-01-15 17:41
Tohle je tu chválně. Všimněte si té reklamy na test Mikrovlnek nad článkem. Ta reklama odkazuje na výsledky testu mikrovlnek, jenž je "čistě náhodou zpoplatněn".
Tenhle článek má hlavně vyvolat zvědavost, aby si lidi zaplatili za to, že si můžou přečíst test mikrovlnek, aby se "dozvěděli, jak je to s nimi doopravdy" a ti co to provozují si přijdou na nějaký ten peníz.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # 3,14ranha 2013-01-15 17:50
povezte kefalín, jak se měří takové napětí na červených krvinkách??? :lol:

LIDI! neskačte na každý hoax!

dejme tomu je na místě opatrnost (kromě toho že jídlo má být nejlépe beztak čerstvé a ne "sušené x dní v lednici na příděly, takže vaření na více dní možná škodí víc než druh ohřevu)
a sehřát jen takové jídlo aby se nemuselo vyhazovat a neplýtvalo se potravinami

ale jinak nedoporučuju věřit každému jen proto že mluví o zlých korporacích... třeba je to prodejce plynových sporáků, co vy víte? ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # pepe 2013-01-15 17:53
Ano pánové, vzhledem k tomu, že o problematice nic nevím, vyhodil jsem mikrovlnku z domu a wifi používám v krajním případě. Je věcí každého, jak se k tomu postaví a čemu chce věřit. Vzhledem k tomu, že svět se skládá z různých energií, myslím, že je vhodné k tomuto tématu shlédnout i násedující dokumenty:

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../

A pak si snad někteří s vás uvědomí souvislosti. Pevné zdraví všem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # 3,14ranha 2013-01-15 17:54
Cituji ptakopysk:
Cituji anonym:
ptakopysku:

podla teba ohen, z plynoveho sporaku alebo z taboraku vyzaruje mikrovlnne ziarenie?
Alebo mas na mysli ze ked nieco spalis nad ohnom alebo pripalis na panvici ze je to rovnako karcinogenne.

koukám, že o problematice nic nevíš...
jde o to, že zvýšením teploty (jakýmkloiv způsobem) "poškozuje" (více či méně) ohřívanou potravinu. Tvrdit, že se toto děje pouze v mikrovlnce je zcela zcestné.nejlepší na tom je že ohřev sporákem skutečně produkuje mikrovlnné záření, nebo snad někteří spali ve středoškolské fyzice? když postupujete od viditelného záření tak hned za infračerveným je zrovna to mikrovlnné (a samozřejmě že tam fyzicky není nějaká ostrá hranice - trochu se to ,podle typu zdroje tepla , překrývá)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # pepe 2013-01-15 17:56
A snad ještě i toto: www.youtube.com/.../

a už opravdu končím, protože už zase spamuju :-*
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Fero 2013-01-15 18:22
Mohol by som poprosiť zdroje informácií? poprípade mená výskumníkov odkazy na pokusy a tak?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Frinasil 2014-07-29 12:29
Zdroj těchto "informací" je mozek někoho, kdo očividně a mikrovlných troubách neví vůbec nic, takže doporučuji tento článek nebrat vážně.... Vlastně doporučuji (tedy pokud nemáte dostatečné informace o fyzice a světě obecně) nebrat vážně nic ze stránky ac24.cz je to stránka, na kterou postují články ingoranti a věří jim ti, jenž neví čemu věřit a jsou zaslepení "vědecky" vadajícímy termíny jenž jsou zde používány, ale vtakvém sledu, že je vidět, že Utoři těchto článků vědí o fyzice velké ***** .. Například já tuto stránkunavštěvu ji jen proto, abych semohl zasmát nad něčí ingorancí....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Frinasil 2014-07-29 12:32
Omluvám se za chyby v mém minulém příspěvku, ale píšu na iPadu, kde se občas překliknu...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # anonym 2013-01-15 21:55
Cituji ptakopysk:
Cituji anonym:
ptakopysku:

podla teba ohen, z plynoveho sporaku alebo z taboraku vyzaruje mikrovlnne ziarenie?
Alebo mas na mysli ze ked nieco spalis nad ohnom alebo pripalis na panvici ze je to rovnako karcinogenne.

koukám, že o problematice nic nevíš...
jde o to, že zvýšením teploty (jakýmkloiv způsobem) "poškozuje" (více či méně) ohřívanou potravinu. Tvrdit, že se toto děje pouze v mikrovlnce je zcela zcestné.


co mam vediet, ze pri vyssich teplotach sa nicia vitaminy? alebo ze zelenina ktora bola tvrda tak zmekne? nikdo ti nevyvracia ze tepelna uprava nemeni potraviny, inak by to nikdo nerobil keby sa snimi nic nedialo. ide o to ci tie udaje su spravne. a kedze vieme ze rozne ziarenia maju karcinogenny ucinok tak som vian naklonenny verit ze aj mikrovlnka ma karcinogenne ucinky.
Je hromada ludi co si zvolili za svoj jedalnicek tepelne neupravovanu stravu. a zit niekde v tropoch tak by mi to tiez prislo ako rozumne riesenie, ale hold ked je vonku -3 tak si dam aspon raz denne teple jedlo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # rentor 2013-01-15 23:26
Staci si pozriet toto video
m.stream.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # abecede 2013-01-16 08:50
MIKROVLNKY SKODIA TO JE NEVYVRATITELNE A DOKAZANE nizsie predkladam linky na zavazne informacie. Kto si zdravie kazit chce tak si ho kazit bude a nepresvedci ho nic.Pre tych ktorui chceju patrat po pravde: wmmagazin.cz/.../

wmmagazin.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Stano 2013-01-16 09:56
Ja som chemik ale toto sa fakt neda citat!!! Si niekto robi srandu? - znie to ako odborny text, ale ked viete co tie odborne veci znamenaju, tak vidite, ze su to ciste nezmysly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # slak 2013-01-16 10:28
Viděl jsem pokus s mikrovlnkou jak jde z tuhy (uhlík) udělat železo.Cituji Stano:
Ja som chemik ale toto sa fakt neda citat!!! Si niekto robi srandu? - znie to ako odborny text, ale ked viete co tie odborne veci znamenaju, tak vidite, ze su to ciste nezmysly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # ptakopysk 2013-01-16 16:56
Cituji slak:
Viděl jsem pokus s mikrovlnkou jak jde z tuhy (uhlík) udělat železo.Cituji Stano:
Ja som chemik ale toto sa fakt neda citat!!! Si niekto robi srandu? - znie to ako odborny text, ale ked viete co tie odborne veci znamenaju, tak vidite, ze su to ciste nezmysly.


:D:D:DD:D::D:D: DD::D:D:D:D:D:D :D:D:D hahahahahahahah :D:D:D:D:D:D to je debíííl :D:D:D doporučuji si na střední zopáknout chemii :D:D:D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Ondra 2013-01-16 18:29
Hmm, až na to, že mikrovlnná trouba byla vynalezena při zdokonalování radaru (Percy Spencer).

Ovšem tato věta je opravdu lahůdka:
Efekt zbytkového magnetizmu může vystavit části psychoneurálníc h receptorů v mozku vlivu uměle produkovaných mikrovlnných vysokofrekvenčn ích polí, šířených nejen jako vedlejší efekt.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # slak 2013-01-16 19:04
Cituji ptakopysk:
Cituji slak:
Viděl jsem pokus s mikrovlnkou jak jde z tuhy (uhlík) udělat železo.Cituji Stano:
Ja som chemik ale toto sa fakt neda citat!!! Si niekto robi srandu? - znie to ako odborny text, ale ked viete co tie odborne veci znamenaju, tak vidite, ze su to ciste nezmysly.


:D:D:DD:D::D:D:DD::D:D:D:D:D:D:D:D:D hahahahahahahah :D:D:D:D:D:D to je debíííl :D:D:D doporučuji si na střední zopáknout chemii :D:D:D
...? No možná je ještě na YouTube video s maďarským vědcem jako hostem Jaroslava Duška kde to s mikrovlnkou v sále lidí předvádí. Jméno jsem zapoměl,omlouvá m se. Nic na tom že z olova bombardovánim neutrony?, či gamma paprsky udělali mikroskopické množství zlata. dááávno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # slak 2013-01-16 19:32
Pro ptakopysk, host Jaroslava Duška-George Egely
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Duri 2013-02-26 15:18
uz sa na to vyserte, dobre? ten clanok je ciry nezmysel. hodte sem serizonu studiu o vypyve mikrovlniek na potraviny a nie tento SHIT! potom sa mozeme o tom bavit dalej. tie vase pseudovedecke reci o [...]e ma nebavia citat..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Cassi 2013-02-26 17:26
Lol xD nejdřív se dočtu o tom jak neurochirurg chatoval s Panou Marií během zánětu mozkových blan a pak, že z jídla z mikrovlnky budu mět raka. Myslel jsem, že tu píšou seiózní zprávy. Ale je fakt, že se člověk pobaví u komentářů. xD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # David V. 2013-02-26 17:31
lol smažte ten článek prosím , ostuda pro ac24. Já bych se teda přiklonil ke zprávě kterou vypracoval doktorand univerzity technickyho nebo chemickýho zaměření, kde to studuje na mnoha stránkách je pod to podepsaný a vydává to jako svoji práci. Kde jasně píše že je to v nepatrném , stopovém množství aby ještě za velmi SPECIFICKYCH podmínek. Jedovatější je projít se po ulici ( podle mě ). Doufám že ten link někde seženu a postnu to sem. Pro tenhle článek tu není žádný podklad , žádné měření nic. Můžu takhle napsat jak z LCD displeje přetvářejí fotony tak že mění struktutu oka a že může dojít k zákalu nebo nejaky dalsi nesmysl .. fantazii se meze nekladou :D.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # dmnc 2014-07-30 10:18
Občas tahle diskuze opakovaně ožívá (mýty a hloupost lidí jsou nekonečné) a já zpětně čtu komentáře, které jsem tenkrát vynechal a psal jen svůj. Tento je jeden z nej, Davide. Ovšem ten link by byl dobrý (i když by si to zřejmě přečetl jen ten, kdo všech 5 po hromadě již má).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # soukalová Marie 2013-02-27 11:39
Tolik je kolem nás služebníků,kteř í mají člověku pomoci.Proč právě takové j e d y jsou schváleny Atestem,když škodí člověku.kde to jsme proč se nedá zákaz a nebo dříve,než se něco vytvoří nezjistí,že to má silné závady proti člověku.K nepochopení-to snad nikdy nebylo co máme proti svému zdraví a nemluví se o tom- a když tak šetrně,
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # kpt.fischkopf 2013-03-06 16:53
Cituji soukalová Marie:
Tolik je kolem nás služebníků,kteří mají člověku pomoci.Proč právě takové j e d y jsou schváleny Atestem,když škodí člověku.kde to jsme proč se nedá zákaz a nebo dříve,než se něco vytvoří nezjistí,že to má silné závady proti člověku.K nepochopení-to snad nikdy nebylo co máme proti svému zdraví a nemluví se o tom- a když tak šetrně,


Protože postupně se dozvídáme že se tu cíleně zamlčovalo vše o škodlivinách ve stravě, lécích a věcech kolem nás. Z toho jen vyplývá že naše vrchnost měla milá paní především starost aby jsme si náhodou toho důchodu neužívali moc dlouho :( .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # dmnc 2013-10-10 16:04
Můj poslední blogspot vysvětlující sporné aspekty kolem mikrovlnné trouby a obávané škodlivosti ...

idiotblog.dmnc.net/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Johny 2014-03-17 11:57
Zdravim, tak logicky si odpovíme...když se za pomocí mikrovlné trouby urychli ohřátí potraviny...urč itě to nebude moc zdravé, pač se potravina naruší..vlivem záření...neni to tak nebezpečné jako radiace...ale je to na ten princip...zaříz ení které mikrovlny vyrábí se nazývá magnetron. A věřím že USA jsou takoví manici, že by tajili pravdu...Nehled ě nebýt tehdejšího nacistického Německa nepřišli by ani na Atomovou bombu, podrobte potavinu nezávislému testu v laboratoři a uvidite rozdil mezi potravinou ohřátou na sporáku či v mikrovlnce...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # dmnc 2014-07-30 10:13
Zase špatně Johny,

dokážeš technicky odůvodnit svá tvrzení? Napsat na těch internetech výkřiky "logicky", "určitě to nebude..." či "je to na ten princip" je hrozně snadné a také hloupé. Opravdu si přečti můj blogspot zmíněný v komentáři nad Tebou. Cituji krátce, "samotného mne překvapilo, že ztráty vitaminu C např. u brambor jsou u mikrovlnného zpracování (14%) o tolik menší než při vaření vložením do studené vody (54%)".

Snad není Tvůj celkový postoj k věcem v životě stejný, jak ho zde prezentuješ, potom by si žil v jednom velkém klubku omylů, chyb a mylné představě o pojmu logika. Pokud ano, udělej ráznou změnu, zajdi si na nejbližší vysokou školu, kde mají ECD detektor nebo čím se měří třeba onen vitamín C, vezmi si zeleninu a udělej s nimi měření (pokud nevěříš údajům ze semináře linkovaném v blogu). Prozřeš, budou i další a naše společnost bude o něco méně hloupější (utopie).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Mikrovlnka 2014-08-17 21:29 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # mecho 2014-12-13 15:35
kopa dristov, ktore sa tvaria byt vedecke, no comment...
www.akv.sk/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás