Hollywoodské celebrity se při uplynulých volbách opravdu zbláznily, mydlí se ještě víc než obvykle. (Foto: Flickr)

Zdá se, že nechápou, nebo je nezajímá, že nazývat jednoho kandidáta nacistou, příznivcem Ku-klux-klanu atd. znamená také marginalizovat a odcizit miliony lidí, kteří tohoto kandidáta podporují.

Mark Wahlberg v nedávném rozhovoru vysvětlil, proč by se herci měli držet dál od politiky a zůstat u herectví. Říká také, že jeho nový film Patriots Day lidem připomene, jak výjimeční a skvělí američtí lidé, policisté a příslušníci armády skutečně jsou.

„Spousta celebrit dělala, dělá a neměla by [mluvit o politice], řekl Wahlberg v rozhovoru pro Task & Purpose, zpravodajský a analytický server zaměřený na veterány americké služby.

Během tiskové akce ke svému připravovanému thrilleru Patriots Day o bombovém útoku na bostonský maraton v roce 2013 byl Wahlberg dotázán na zdánlivě nekonečné množství celebrit, které před volbami tepaly zvoleného prezidenta Donalda Trumpa.

„Víte, to jen ukazuje, že lidé na to stejně neslyší,“ řekl herec. „Možná si koupí vaše CD nebo se podívají na váš film, ale jídlo jim na stůl nedáte. Nezaplatíte jim účty.“

„Velká část Hollywoodu žije v bublině,“ říká Wahlberg, který má na svém kontě herecké výkony již od počátku 90. let a produkoval a hrál v nejúspěšnějších televizních pořadech a trhácích posledních desetiletí.

„Jsou úplně mimo kontakt s obyčejným člověkem, s obyčejným člověkem, který se stará o svou rodinu,“ dodal. „Já jsem si velmi dobře vědom reálného světa. Pocházím z reálného světa a existuji v reálném světě. A i když se umím pohybovat v Hollywoodu a miluji tento byznys a možnosti, které mi poskytl, chápu také, jaké to je, když tohle všechno nemáte.“

„Rozhodně si myslím, že film lidi sblíží,“ řekl Wahlberg. „Dodá lidem další impuls a připomene jim, jak skvělou zemi máme a jak úžasní jsou lidé. Lidé skutečně zasvětili své životy službě naší zemi a našim komunitám a my to musíme ctít. Celkovým účelem policie a armády je nás chránit. Je to úžasná věc a při každé příležitosti jim chci poděkovat za jejich službu.“

Zdroj: breitbart.com