Hollywoodská herečka Megan Foxová prozradila, že se svým snoubencem rapperem Machine Gun Kellym konzumují krev toho druhého „pro rituální účely“. (Foto: Youtube / Glamour)

V rozhovoru pro časopis Glamour, který byl zveřejněn v úterý, se Foxová vyjádřila ke zvěstem, že si hollywoodský pár po jeho žádosti o ruku navzájem vypil krev, a přiznala, že se s MGK běžně věnují „rituálům“ spojeným s pitím krve.

„Myslím, že ‚pili si navzájem krev‘ by mohlo lidi zavádět, nebo jako by si nás lidé představovali s poháry a my jsme jako ve Hře o trůny, jak si navzájem pijeme krev,“ řekla Foxová. „Je to jen pár kapek. Ale ano, občas si navzájem konzumujeme krev, pouze pro rituální účely.“

„Používá se to z nějakého důvodu a je to řízené, kdy je to jako: ‚Prolijeme pár kapek krve a každý ji vypije‘.“

Herečka z filmu „Transformers“ dále uvedla, že MGK se během těchto bizarních krvavých rituálů s mimořádným nadšením věnoval sebepoškozování.

„Je mnohem více náhodný a hektický a chaotický, kde je ochotný si prostě jakoby rozříznout hrudník rozbitým sklem a být jako: ‚Vezmi si mou duši. Nech mě na sobě vykrvácet,'“ popsal Fox.

„Nestává se to, řeknu vám – možná ne přesně takhle – ale nějaká verze se stala, a to mnohokrát,“ dodala.

Reakce sociálních médií na znepokojivá odhalení Foxové se pohybovaly od poukazování na to, že Alex Jones měl pravdu ohledně satanské energie Hollywoodu, až po zesměšňování sadomasochistického románku Foxové a MGK.

„Satanisté provádějí obřady pití krve jako zvrácenou podobu obětování Kristovy krve. Je to rituální součást jejich černé mše,“ poznamenal redaktor Human Events Jack Posobiec.

Zdroj: infowars.com