Taryn Manningová v podcastu Whitney Cummingsové prohlásila, že za nezměrný úspěch hollywoodských hvězd může „zlatý džus“. (Foto: X)

O termínu „zlatá šťáva“ nebylo nikdy slyšet ani se na něj neodkazovalo, dokud se o něm herečka nezmínila, a je těžké ho dohledat v chatu na sociálních sítích nebo kdekoli jinde.

Samotné Taryn byl údajně záhadný lektvar během její kariéry několikrát nabídnut, ale ona ho odmítla.

Taryn Manningová mluví o Hollywoodu

Taryn nedávno vystoupila v podcastu Good For You, když při diskusi s Whitney o tom, co s lidmi dělá sláva, obšírně hovořila o ‚zlatém džusu‘.

Když se moderátorka zeptala hvězdy seriálu OITNB, jestli by si přála dosáhnout ve své herecké kariéře nepředstavitelných výšin, ta vytáhla ‚zlatou šťávu‘, díky níž se prý proslavily hollywoodské hvězdy.

Když Whitney požádala herečku, aby to upřesnila, Taryn odpověděla: „Nevím,“ a pak dodala: „Nepila jsem ho a ani jsem ho nechtěla.“

Nabídku nechat si ho udělat dostala třikrát – ve dvaceti a třiceti letech, ale odmítla ji. Řekla, že viděla, jak se její známí po jeho vypití „změnili“ a že to byla „děsivá“ a „skutečná věc“.

Na vysvětlenou, proč jí to připadá děsivé, Taryn dodala: „Protože na vás posílají jako lidi a můžou se tak trochu vydávat za kamaráda. Jsou to divoši v rouše beránčím.“

„Zlatý džus“ vám údajně umožní „mít všechno, co chcete. Všechnu slávu světa a všechny peníze.“

Taryniny poznámky o záhadném lektvaru vedly k různým hollywoodským konspiracím, ale jednoznačnou odpověď se nám nepodařilo najít a na internetu ani v literatuře se o tom nepíše.

Někteří fanoušci spekulují, že zlatý džus by mohl být metaforou pro ilumináty. Jiní tvrdí, že nejde o nic jiného než o plazmu – nažloutlou tekutinu bohatou na krevní destičky, která se používá při kosmetických operacích – i když žádnou z divokých teorií nelze ověřit.

Jeden z uživatelů napsal: „Pracuji v ordinaci plastického chirurga v Beverly Hills a volali mi záhadní lidé s dotazem, zda nabízíme ‚zlatou šťávu'“.

„Já tomu všemu věřím!!! Slyšela jsem o tom mluvit příliš mnoho lidí a většina z nich už u nás není,“ napsala další.

„Děsivé. Zní to jako pití krve/obětování,“ zněl jeden komentář.

Zdroj: msn.com