Neočkovaní budou muset od podzimu očekávat, že pro ně budou platit jiná pravidla než pro očkované. Nejen testy, které jsou platné po dobu 4-8 hodin, mají zlomit vůli neočkovaných. (Foto: Flickr)

Jak reagují lidé, když kvůli stále nenormálnějším korona pravidlům už by ani nemohli do svého supermarketu přijít nakoupit potraviny?

Podle jednoho z připravovaných dokumentů Jense Spahna, německého ministra zdravotnictví, to vypadá tak, že život bude pro neočkované na podzim opravdu nesnesitelný, stanice RTL si v supermarketu vyzkoušela, jak lidé reagují na zákaz vstupu do supermarketu.

Aniž by tato vládní opatření kriticky zpochybňovala, bez náznaku pochybností o stále totalitnějším postupu této vlády, RTL se zajímala pouze o to, co by takové nařízení znamenalo pro lidi, kteří by chtěli být očkováni, ale není jim to dovoleno.

V dokumentu RTL mluví učitelka, která po prvním očkování trpěla následky nevyzkoušené vakcíny RmnA: Její obličej a jazyk byly paralyzovány. Učitelka lamentuje – ne proto, že by se bála smrti z COVID-19, ale proto, že by ráda chodila na akce nebo do restaurace, a že nyní patří mezi neočkované.

Zatímco „někteří“ reagují při testu RTL velmi naštvaně, jiní poslušně a submisivně ukazují ženě z RTL, převlečené za zaměstnankyni supermarketu, svůj  očkovací průkaz na otázku, zda byli očkováni.

Na otázku, zda bude supermarket pro očkované lidi chválen jako „dobrý“, byla zmíněna základní práva a také obecná nesmyslnost korona opatření. Obzvláště „woke“ mladá dáma se více obává „nenávisti“, naopak „.prosystémová“ dívka má taková opatření obecně ráda!

Omezení přístupu do obchodů s potravinami pro neočkované osoby by proto mělo být pouze otázkou času.

Podle zprávy NDR se kromě nového poplatku brzy výrazně zkrátí i časy oficiálně uznávané platnosti rychlých testů. Z předchozích 48 hodin pouze na čtyři až osm hodin platnosti.

Zdroj: pz.cz