Setkání světových politických a podnikatelských elit na konci ledna proběhne digitálně kvůli obavám z koronairu. Jeden z dílčích cílů: Nahradit živočišné produkty ve stravě houbami, řasami a brouky. (Foto: Freie Welt)

Světové ekonomické fórum se netají svými plány na zavedení „Great Reset“. Setkání v Davosu proběhne digitálně od 25. do 29. ledna 2021 – kvůli koronavirovým omezením.

Globalisté otevřeně přiznávají, že používají Covid-19 jako prostředek k zahájení marxistického převzetí světa. Konzervativní hlasy, které bijí na poplach, se tomu však vysmívají.

„Pandemie COVID-19 ukázala, že žádná instituce ani jednotlivec se nedokážou sami vyrovnat s ekonomickými, environmentálními, sociálními a technologickými výzvami našeho komplexního, vzájemně závislého světa. Samotná pandemie svět nezmění, ale urychlila systémové změny, které se objevily před jejím vypuknutím. Zlomové linie, které se objevily v roce 2020, se nyní jeví jako kritická křižovatka v roce 2021. Čas na znovuzískání důvěry a přijímání kritických rozhodnutí se rychle blíží, protože je třeba změnit prioritu a po celém světě roste naléhavost reformy systémů.,“ je  uvedeno na  webových stránkách Fóra.

„Davoská agenda bude také počátkem zahájení  iniciativy „Great Reset “ Světového ekonomického fóra a zahájí přípravy na zvláštní výroční setkání na jaře.“

Celá agenda  také souvisí, podle zakladatele Světového ekonomického fóra  (WEF) Klause Schwabeho,  se „Čtvrtou průmyslovou revolucí“ ,  jejímž cílem je podporovat sloučení člověka a stroje, tj. Transhumanismus.

Plán WEF a „Great Reset“ představují „ globální finanční socialismus “ a přeměnily by svět na gigantickou zemi třetího světa ovládanou bohatými mocnostmi WEF.

Jedním z absurdních záměrů WEF v této souvislosti je zrušení živočišných produktů, masa, ve stravě. Podivný dietní plán byl představen během pochybného setkání s názvem Bold Actions for Food as a Force for Good . Podle tohoto dietníhp plánu by mělo být maso nahrazeno alternativami, houbami, řasami a brouky.

Na blogu z listopadu 2017 Světové ekonomické fórum vyzvalo lidi, aby si představili svět, který převezmou technokraté.

Jeden tweet doslova zní:  „Vítejte v roce 2030. Nic nevlastním, nemám soukromí a život nikdy nebyl lepší.“

Zdroj: pz.cz