Jedenáctý listopad je možná ještě daleko, přesto pro miliony lidí po celém světě je ideální čas začít plánovat, co si koupit právě tento den největších slev. 11. listopad je totiž tzv. Singles Day, tedy oslava svobodných, známá také jako 11.11.

Slevy na tento svátek jsou obrovské a krom nich obchody nabízejí ještě další slevové kupóny. Dnes si představíme ohromné slevy na Godeal24.com, kde najdete jednu z nejlepších slev roku.

Godeal24.com vám pomáhá ušetřit peníze, které můžete použít ke koupi lepšího hardware, a přitom stále mít originální software. Jako součást 11.11 slev, získáte právě teď za nejnižší cenu na webu originální Windows 10 Pro a Office 2019 Professional Plus s doživotní licencí. Windows 10 Pro tak můžete mít už od 5,5 eur/pc (v přepočtu asi 149 Kč).

11.11 Nejlepší speciální nabídka tohoto roku!

Abychom oslavili speciální nákupní festival 11.11, připravil server Godeal24 celkem 4 produkty se speciální cenou, takže si je můžete zakoupit přímo v akci i bez použití kupónových kódů.

Sleva 50 procent na další Windows produkty

GoDeal24.com poskytuje obrovskou také 50% slevu na ostatní produkty Windows 10 během této akce. Originální licenční klíč Windows 10 nemůžete najít nikde jinde levněji. Při nákupu použijte kód kupónu „ SGO50 “ a získejte 50% SLEVU na nákup dalších produktů Windows 10.<

Sleva 62 procent na Office + Windows Bundle

Nezmeškejte šanci získat Office 2016 nebo 2019 dohromady v kombu s Windows 10, díky tomu ušetříte až 62 procent na celkové ceně. Při platbě použijte kuponový kód „ SGO62 “ a získejte 62% slevu na svůj nákup.

Sleva 55 procent na všechno ostatní

Jedná se o největší prodej softwaru, jaký kdy uvidíte, protože během akce GoDeal24 Double 11 rozdáváme slevu 55 % na každý další software v nabídce. Jednoduše použijte kód kupónu „ SGO55 “ a uspořte vaše finance. Nákup byste určitě měli zvážit, podobná nabídka už se nemusí opakovat, tato slevová akce je ten správný důvod ke koupi nového software.

Výše uvedené nabídky jsou exkluzivně spuštěny během 11.11 akce, takže moc nerozmýšlejte a objednejte si vámi vybraný produkt ještě dnes a získejte obrovské úspory na všech licenčních klíčích. Vzhledem k poptávce po těchto nabídkách brzy vyčerpáme zásoby, takže pokud si chcete něco koupit, nastal čas. Jděte do toho a získejte obrovskou slevu ještě dnes s výprodejem Godeal24.com 11.11.

Nakupování na Godeal24.com nemůže být snadnější! Po objednávce obdržíte e-mail s produktovým klíčem do 24 hodin – nemusíte tak čekat dny na odpověď. Někdy se e-mail s oznámením dostane do spamové schránky. Pokud do 24 hodin neobdržíte e-mail, nemějte paniku, nejprve prosím zkontrolujte spamovou schránku nebo se obraťte přímo na náš zákaznický servis: service@godeal24.com. Zákaznický servis Godeal24 poskytne rychlou a komplexní pomoc.

Tak na co ještě čekáte? Využijte naši masivní nabídky a slevy během akce 11.11. nyní, než bude vyprodáno. Nelitujte, že vám tyto speciální nabídky unikly. Nakupujte hned!