Texaská lékařka byla na Twitteru „trvale suspendována“ za to, že se vyslovila proti injekci COVID, která má poškozovat děti. (Foto: Twitter)

Doktorka Mary Talley Bowdenová, lékařka se soukromou praxí z Houstonu, byla v pátek na Twitteru informována, že byla suspendována za „šíření zavádějících a potenciálně škodlivých informací souvisejících s vakcínou COVID-19“.

Bowdenová sdílela se svými 120 000 sledujícími údaje ze systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS), které ukazují, že v důsledku podání této experimentální injekce umírají děti.

„Do systému VAERS bylo nahlášeno 127 úmrtí u dětí od 6 měsíců do 17 let. Stáhněte je z trhu. #StoptheShots,“ napsala Bowdenová na Twitteru.

„Číslo, které jsem uvedl – převzal jsem přímo z VAERS,“ řekla Bowdenová novinářce Emily Millerové. Systém VAERS společně provozují Centra pro kontrolu nemocí (CDC) a Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).

„Vypadá to jako odveta,“ řekla Bowdenová. „Můj včerejší tweet odhalující tajnou dohodu mezi Twitterem a CDC měl 23 000 lajků.“

Bowdenová uvedla, že s právníkem, který již pomáhá dalším lékařům, kteří se vyslovili proti experimentální genové terapii, včetně doktora Roberta Maloneho a doktora Petera McCullougha, projedná možnosti, jak reagovat na „zjevnou cenzuru“.

„Mám v plánu promluvit si s právníkem, který pomáhá dalším podobně smýšlejícím lékařům žalovat Twitter za zjevnou cenzuru,“ řekla Bowdenová.

Bowdenová, která léčila více než 4 000 pacientů s pozitivním nálezem COVID, počátkem tohoto týdne oznámila žalobu ve výši 25 milionů dolarů proti Houstonské metodistické nemocnici, která jí v loňském roce ukončila oprávnění za to, že propagovala ivermektin jako alternativní léčbu COVID a varovala své pacienty před riziky, která experimentální vakcína představuje.

„Snažila jsem se co nejlépe pomoci lidem, kteří pomoc potřebovali, a Metodistická nemocnice proti mně vystoupila velmi veřejně a zákeřně,“ řekla Bowdenová během pondělní tiskové konference. „Naznačovali, že jsem nebezpečná, což jako na lékaři zanechá trvalý šrám na vašem záznamu, na vaší pověsti.“

Zdroj: infowars.com