Bývalý prezident Donald Trump oznámil, že FBI provedla „hlubokou a ošklivou prohlídku“ pokoje jeho syna Barrona Trumpa během razie v Mar-a-Lago minulý měsíc. (Foto: Twitter)

Během shromáždění Zachraňme Ameriku v Pensylvánii Trump označil razii FBI za „šokující“ zneužití moci a kritizoval administrativu prezidenta Joea Bidena za její provedení.

Trump kritizoval administrativu prezidenta Joea Bidena za povolení razie na Mar-a-Lago a označil ji za „jedno z nejvíce šokujících zneužití moci jakoukoli administrativou v americké historii“.

„Před několika týdny jste viděli, když jsme byli svědky jednoho z nejvíce šokujících zneužití moci jakoukoli administrativou v americké historii,“ řekl Trump v sobotu večer v Pensylvánii. „Ostudná razie a vloupání do mého domu Mar-a-Lago byly parodií na spravedlnost, která se stala výsměchem americkým zákonům, tradicím a zásadám.“

„Bidenova administrativa vtrhla do domu svého hlavního politického protivníka, který ho a všechny ostatní v průzkumech naprosto ničí. Nerad to říkám ,dokonce včetně republikánů, ale my republikány milujeme,“ dodal Trump.

Zdroj: breitbart.com