Učitelka, která se sama identifikovala jako trans nebinární, na sociálních sítích odsoudila floridský zákon, který zakazuje výuku dětí o sexuální identitě a sexuálních aktech od mateřské školy až po třetí třídu. (Foto: Twitter)

Video, které objevili Libs of Tik Tok, ukazuje zelenovlasou trans učitelku, která tvrdí, že malé děti by se měly učit o sexu, protože jsou dostatečně zralé na to, aby se o takových tématech dozvěděly.

„Dobrý den, jsem homosexuální učitelka a tento zákon na 1000 % nepodporuji,“ říká učitelka s odkazem na zákon o rodičovských právech ve vzdělávání. „Tento návrh zákona je jen dalším způsobem, jak stigmatizovat LGBTQ+ komunitu.“

„Děti ve věku 3 a 4 let si skutečně uvědomují svou genderovou identitu, i když na to nemají jazyk. Heterosexualita je našim dětem vnucována denně ve velmi nízkém věku, prostřednictvím médií, knih, prvního filmu od Disneyho, který jste viděli.“

Trans učitelka tvrdí, že lidé, kteří tvrdí, že by se malé děti neměly učit o pohlaví a genderu, jsou jen homofobní a transfobní.

Odpůrci „tvrdí, že děti předškolního věku až do 3. třídy nejsou na taková témata připraveny, je to vlastně internalizovaná homofobie a transfobie. Jsou na tato témata velmi dobře připraveni a jsou mnohem přijatelnější než dospělí, pokud jde o diskusi o těchto tématech,“ říká učitelka.

„Dokážou mluvit o genderu, genderových předpokladech, zájmenech, o všech věcech. A je to přiměřené vývoji dítěte i jeho věku,“ dodává.

Zdroj: infowars.com