V dnešní nechutné zprávě si Emerald Robinsonová ze Substacku klade otázku:Proč Ghislaine Maxwellová v roce 1985 dělala pro Disneyho sbírky?„. (Foto: Pinterest)

Z příběhu:

Na internetu se dnes objevily fotografie odsouzené pedofilky Ghislaine Maxwellové, která v roce 1985 pořádala akci nazvanou „Happy Family Disney Day“. Je to dokonalá PR noční můra.

Pro společnost Disney bude velmi těžké tvrdit, že není propedofilní organizací, když doslova přijímala dary od nejznámějšího (dosud) žijícího pedofila a „ošetřovatele hvězd“.

En-volve.com k této zprávě přidává také článek s názvem „ODHALENO: Disney posílal děti na Epsteinův „ostrov pedofilů“ na „šnorchlovací výlety“:

„Šnorchlovací zájezdy“ pro děti na proslulý „Pedofilní ostrov“ Jeffreyho Epsteina provozovala po léta společnost Disney.“

Celodenní výlet na Little St James, kterému místní obyvatelé někdy říkají „Pedofilní ostrov“, stál pro děti od 8 let 60 až 75 dolarů.

Společnost Disney Cruise rodiče nevarovala, že proslulý Epsteinův ostrov vlastní známý miliardář a pedofil, a popisovala ho jako „sluncem zalitý“. Literatura spíše hovořila o „zvědavých rybách“, které „šipkují sem a tam v krásné modré vodě“.

Informuje o tom deník Independent: Trestní oznámení generálního prokurátora amerických Panenských ostrovů, který se snaží zabavit Little St James jako státní majetek, jej popisuje jako „dokonalý úkryt a útočiště pro obchodování s mladými ženami a nezletilými dívkami za účelem sexuálního zotročování, zneužívání dětí a sexuálních útoků“.

Na tomto ostrově se v žalobě uvádí: „Epstein a jeho společníci se mohli vyhnout odhalení své nezákonné činnosti ze strany orgánů činných v trestním řízení na Panenských ostrovech a federálních orgánů a zabránit těmto mladým ženám a nezletilým dívkám ve volném odchodu a úniku před zneužíváním.“

Právě na Panenských ostrovech se Epstein v roce 2010 zaregistroval jako sexuální delikvent poté, co byl v roce 2008 poprvé odsouzen za dětskou prostituci. Své krycí společnosti také zakládal v malé neoznačené kanceláři v přímořském obchodním centru na ostrově Svatý Tomáš, vedle miniprodejny Sam’s a salonu Happy Nails.

BoycottDisney nyní frčí, protože rodiče si uvědomují, že je špatný nápad brát své děti do pedofilií zamořeného „kouzelného království“.

Koluje také tento mem, který zobrazuje Disneyho zámek „Kouzelné království“ jako špičku ledovce, pod nímž se nachází budova Epsteinova chrámu znásilňování dětí „pedo ostrov“:

Jak uvádí Robinson:

Co kdybych vám řekl, že Disney vlastní a provozuje výletní linku pro rodiny v Karibiku? A co kdybych vám řekl, že tyto výletní lodě po léta nabízely výlet se šnorchlováním pro dospělé a děti na soukromý ostrov Jeffreyho Epsteina?

Mimochodem, vzpomínáte si, že televize ABC News zlikvidovala zprávy odhalující Jeffreyho Epsteina – jak odhalila bývalá reportérka Amy Robachová – a víte, že společnost Disney vlastní ABC?

Přesně tak. Takže kouzelné království pedofilů Disney vlastní zpravodajské stanice, které kryjí pedofilní zločiny Jeffreyho Epsteina a zároveň nabízejí „zážitky“ z výletních plaveb Disneyho dětem, které se mohou účastnit šnorchlovacích výletů na Epsteinově ostrově?

CNN se také usilovně snaží zakrýt Disneyho zločiny pedofilie a svádění dětí, přestože tatáž televize v minulých letech Disneyho skutečně vyšetřovala a pedofily odhalila:

Je naprosto zřejmé, že korporátní média pedofilii kryjí, aby chránila společnost Disney, která prostřednictvím svých filmů a sítí prosazuje nebezpečnou, démonickou „woke“ agendu s cílem naverbovat malé děti k transgenderovým zvrácenostem a mrzačení.

Zdroj: naturalnews.com