Sázení na box je stejně přirozené jako první úder. Sázení provází tuto disciplínu odjakživa. Box, ušlechtilý sport, inspiroval spisovatele, filmaře a dokonce i malíře.
(Foto: Flickr)

Je to snad disciplína, o které se zdaleka nejvíc vyprávělo ve sportovních novinách.  Od podhoubí až po záři reflektorů, od zmanipulovaných zápasů až po ty, kteří v ringu tančí, je box zdrojem fantazie, poezie a alegorie.  Nic se na tom nezměnilo ani v 21. století. Chcete-li si vsadit na box, musíte se od toho všeho oprostit a zejména pro tento sport je to více než obtížné, protože box milujete, protože milujete příběhy. Všichni máme na mysli Mohameda Aliho, který boxoval tak, jak mluvil, s vervou a elegancí. Mikea Tysona, jehož brutalita a síla se stala ničivou silou pro jeho soupeře v ringu i pro něj samotného v životě.  V mužském boxu je cosi strašně intimního a snad právě k této synovitosti se umělci hlásí.

Proto je příběh boxera v ringu tak důležitý. V boxu se opravdu nedějí překvapení, ale vždycky se najde den, kdy šampion padne. Vyjadřují to kurzy. Favorit vyniká, ale outsider má vždycky šanci. Proč tomu tak je? Protože k pádu šampiona stačí jeden úhyb a jeden úder. Níže uvidíte, že typů sázek není mnoho. Box je jednoduchý sport, ale sázení není o nic jednodušší než kdekoli jinde.

Tyto tipy jsou užitečné i pro další sporty a disciplíny, které jste se rozhodli přidat do svého restaurantbaracuda.com sázkového listu. Pokud je box sportem, který vás přivede do velké sázkařské rodiny, budete muset učinit jednoduchou volbu: založit si několik účtů u sázkových kanceláří. To platí zejména pro tuto disciplínu, kde jsou druhy sázek velmi omezené. Je proto nutné využít co nejlepších kurzů. Další zajímavou možností je hrát v live sázkách. Sázková kancelář Bwin pravidelně nabízí zápasy livebet. Sledováním vývoje zápasu je snazší číst boxerský zápas a sázet na počet kol. Live sázky jsou nyní snadno použitelné, k okamžitému uchopení není daleko.

První tip: poznejte historii a porozumějte boxu

Pro člověka, který není nadšenec, je těžké stát se dobrým online sázkařem na anglický box. Na druhou stranu je velmi snadné stát se nadšencem anglického boxu. Existuje několik věcí, které nesmíte přehlédnout. Vřele doporučuji zhlédnout dokumentární film režiséra Berta Marcuse „Champs“, který vás zavede do světa amerického boxu. Dozvíte se, co boxery pohání, i to, jakou politickou a společenskou roli tento sport v USA hraje už nejméně 50 let. I v zemi strýčka Sama se box stal druhořadým sportem po fotbalu, basketbalu a baseballu.

Chcete-li sázet na box, je důležité porozumět boxerům. Odhadnout boxera je skutečným požitkem ze sázení na boxerské zápasy.  Najděte vyzyvatele, který projde celou cestou a stane se legendou. Nezajímá je ani tak zápas o pás, jako spíše anonymní zápas. Abyste tomu porozuměli, budete mít pro každého něco: film, literaturu, dokument, tisk. Naše první rada pro začátečníky zní: Nafoukněte si boxerskou kulturu. Tuto radu můžete velmi dobře vynechat a sázet pouze čtením tisku a podle rad odborníků. Nakonec ale přijdete o to nejzajímavější.

Druhá rada: Dobře předvídejte své boxerské sázky.

Vývojář iSoftBet opět přichází s velmi speciálním tematickým titulem The Dalai Panda in Europe. Zatím nebyl spuštěn, ale vypadá to, že půjde o velmi zábavný a samozřejmě barevný slot. Tým IsoftBet se snažil informace o hracím automatu The Dalai Panda in Europe omezit na minimum, ale už teď víme, že se jedná o zábavnou variantu, která bude obsahovat velké množství funkcí, které umocní zážitek. Jedno je v tuto chvíli jisté, vydavatel slibuje, že svým hráčům poskytne možnost se s jeho novou produkcí maximálně pobavit.

Televizní seriál Vikingové je velmi oblíbenou produkcí, kterou oceňují tisíce diváků po celém světě, a vývojář NetEnt hodlá na tento úspěch navázat. Švédský vydavatel nedávno uzavřel partnerství, které mu umožňuje tuto franšízu využívat. Hráči automatů, kteří jsou fanoušky produkce tohoto vývojáře, se tak mohou těšit na druhou kvalitní možnost zábavy po hře Narcos. Do tohoto titulu by samozřejmě mělo být přidáno několik lukrativních funkcí, díky nimž znovu objevíte vesmír Vikingů a vše, co s ním souvisí.

Komerční sdělení.