Epsteinova oběť Sarah Ransomeová v nově zveřejněné výpovědi tvrdí, že osobně sledovala nahrávky sexu, které zesnulý finančník natočil se svými přáteli. (Foto: CBS News)

Tvrdí, že na záznamech jsou zachyceni dva z jeho bohatých společníků při sexu s obětí ženského pohlaví.

Ransomeová prohlásila, že tyto nahrávky „mě budou pronásledovat do konce života“. Epstein se na videu neobjevuje, což podle Ransomeové ukazuje, jak byl „chytrý“.

Ransomeová tvrdí, že má kopie záznamu, které uložila na několika zabezpečených místech v Evropě.

Toto bombastické tvrzení přináší nový pohled na dlouholetou teorii, že Epstein vydíral své bohaté mužské přátele tajně nahranými videi.

A nově zveřejněná výpověď Sarah Ransomeové znovu oživila obvinění, že se na zneužívání nezletilých dívek podílel i špičkový právník Alan Dershowitz.

Ransomeová ve výpovědi pořízené v rámci žaloby, kterou Virginia Giuffreová podala na Epsteinovu někdejší přítelkyni Ghislaine Maxwellovou, tvrdí, že viděla záběry dvou Epsteinových spolupracovníků při sexu s obětí ženského pohlaví.

A tvrdí, že byla donucena k trojce s Dershowitzem a neznámou ženou.

Dershowitz jakékoli zneužití popírá. Deníku Daily Beast řekl: „Řeknu to zcela jasně – ode dne, kdy jsem poznal svou ženu, jsem měl sex s jednou ženou.

‚A během celého příslušného období jsem nikdy neměl žádný kontakt s Ransomeovou. Nikdy jsem neměl žádný kontakt s nikým jiným. A všechny ty historky jsou vymyšlené.“

Toto bombastické tvrzení přináší nový pohled na dlouholetou teorii, že Epstein vydíral své bohaté mužské přátele tajně nahranými videozáznamy, na nichž mají sex s nezletilými dívkami, které mu poskytli.

Zdroj: dailymail.co.uk