V okamžiku, kdy izraelští vědci oznámili, že objevili univerzální lék na rakovinu, který funguje na základě jediné injekce a nevyžaduje žádnou toxickou chemoterapii, ozařování či operaci, jsem si řekl: „Rakovinový průmysl tento tým vědců zničí.“ (Foto: 21c)

Zcela stejným způsobem, jak byli znevažováni a zatracováni vědci, kteří v roce 1989 oznámili objev studené fúze, zničí, zdiskredituje a zhanobí jakéhokoliv vědce, který se odváží říci veřejnosti pravdu o možnostech zvrácení nebo nové léčby rakoviny.

Netrvalo dlouho a útoky jsou už tu

Útoky na izraelské vědce se už vlastně začaly. (Celou zprávu naleznete dole v mém videu)

„Náš lék na rakovinu bude účinný od prvního dne, účinkovat bude několik týdnů a nebude mít žádné, nebo jen minimální vedlejší účinky. Navíc bude stát mnohem méně než většina ostatních léků na trhu,“ řekl  Jerusalem Post vedoucí výzkumu Dan Aridor.

„Jsme přesvědčeni, že do roku nabídneme kompletní léčbu na rakovinu.“

Téměř okamžitě rakovinný establishment – vedený zámožnými, věrolomnými lháři a zločinci, kteří profitují z toho, že lidstvu odpírají přístup k metodám na prevenci a zvrácení rakoviny – začal negativní PR kampaň za účelem pošpinění izraelských vědců.

Tato kampaň se bude dále stupňovat, dokud tyto vědce neprohlásí za podvodníky a šarlatány, dokud je nepřestanou financovat a dokud je neznemožní na Wikipedii, ve vědeckém časopise Scientific American a všude jinde, kde se to jen dá.

Takto totiž funguje rakovinový establishment.

Rakovinový průmysl se ze všech sil snaží zničit kariéru všech vědců, kteří pracují na objevení léku na rakovinu

Vůbec nepochybujte o tom, že tito lékařští výzkumníci budou znemožněni, odstřihnuti od peněz, veřejně pošpiněni, zatracováni, a nakonec označeni za podvodníky.

Přesně takto funguje rakovinový – a očkovací – průmysl: Udržuj nemoc a hanob každého, kdo se pokouší pomoci lidstvu.

Proč myslíte, že „aleternativní“ média jsou zatracována rakovinovým establishmentem a jejími přisluhovači.

Z naprosto stejných důvodů: pomáháme lidem zvrátit rakovinu, vyhnout se jí a zůstat zdraví, a to bez toho, aby se uchylovali k toxické chemoterapii, která ve skutečnosti rakovinu  způsobuje.

Nemylte se:  To poslední, co by rakovinový průmysl chtěl, je LÉK na rakovinu. Tito lidé by kvůli němu přišli o miliardy ročních tržeb a miliony lidí po celém světě by byli bez práce.

Rakovinový průmysl ve skutečnosti dělá vše, co je v jeho silách, aby zabezpečil, že výskyt rakoviny se bude nadále zvyšovat.

Je všeobecně známo, že téměř každá „léčba“ na rakovinu, poskytovaná například zdravotnickým establishmentem, způsobuje další rakovinu (chemoterapie a ozařování).

Rakovinový průmysl vysloveně parazituje na lidech a aktivně pracuje proti každému, kdo se snaží informovat veřejnost o prevenci rakoviny, nebo pomáhat zachraňovat životy metodami na zvrácení rakoviny, po kterých pacientům není špatně.

Rakovinový průmysl chce zničit nový lék na rakovinu od izraelských vědců

Zhlédněte celou zprávu v nadmíru kritické epizodě Counterthink z tohoto týdne

Každý týden jsou na portálu Counterthink uveřejňována nová videa, která mají odvahu mluvit pravdu o důležitém problému, který právě teď ovlivňuje naše životy.

Celé video zhlédněte tu exkluzivně přes svobodnou alternativu YouTube – Brighteon.com, kde necenzurují pro establishment nepohodlné informace (v angličtině):