Bude Evropa rozpoznatelná, pokud by tam islám nadále získával moc? Potřebují evropské země George Sorosa ve prospěch své kultury a identity? Problém migrační politiky a „no go“ zón zaujal ilustrátora Bena Garrisona, ten udělal karikaturu na téma globalizace Evropy podle Merkelové.

„Ach ne! Populismus a nacionalismus mají být podle levice strašné věci. Máme milovat všechny a mít otevřené hranice. Jsme všichni stejní, že?,“ takovou otázkou začíná článek  portálu, který je zároveň doprovázen karikaturou Mapa globalizace Evropy. 

Lidé a kultury se liší, tvrdí autor článku a tímto otazníkem zároveň směřuje své čtenáře k problémům migrace v EU. Autor je přesvědčen, že migranti, kteří se přistěhovali do většiny unijních zemí, s sebou přinesli mimo jiné nižší IQ, agresivní náboženství a mnoho z nich se také odmítá asimilovat.

List poukazuje na to, že západní civilizace je zpracována opovržením, ženy jsou znásilňovány a policie se dívá na druhou stranu kvůli politické korektnosti. Autor článku vysvětluje, že na západě je vidět tzv. sebezapalování, protože tam potřebují levicové loony a George Sorose.

Závěrem autor vysvětluje, že tímto článkem chtěl přinést myšlenku o zachovávání země v Evropě své identity, jazyky a kultury.

„Nechci navštívit Turecko v Německu, Somálsko v Itálii nebo Sýrii ve Francii,“ píše.

„Nechci vidět jejich útlak, když jdu do Evropy. Chceme-li pomoci lidu třetího světa, v pořádku. Udržujte je však ve svých vlastních zemích. Nepotřebujeme je dovážet s jejich problémy na západ,“ uzavírá věc Ben Garrison.