Přítel princezny Märthy Louise zřejmě ustoupil od svého tvrzení, že je „kříženec vesmírného ještěra“. (Foto: Wikimedia/ilustrační)

Durek Verrett, samozvaný šaman a spisovatel z USA, který se těší přízni celebrit, vyvolal o víkendu kontroverzi poté, co v příspěvku na Instagramu prohlásil, že není obyčejnou bytostí, ale plazem z jiné planety, který v sobě drží energie starých duchů ze starého světa.

„Jsem kříženec vesmírné ještěrky („plaza“) a Andromedie (princezny z řecké mytologie) a také mám staré duchy ze starého světa,“ tvrdil 46letý muž podle serveru Royal Central.

reptiliáni
Smazaný příspěvek z Instagramu. (Foto: Instagram/Shamandurek)

Samozvaný šaman se dokonce dále zmínil o kontroverzních konspiračních teoriích o ještěřích lidech ovládajících politiku a ekonomiku ve světě a poznamenal, že o jeho „druhu“ byly vyřčeny lži, které chce řešit. S

vůj „druh“ popsal jako shluk bytostí, které přišly na Zemi, aby vytvořily struktury, které pomohou „bližním“ k osvobození a otřesou vším, co je omezuje nebo jim v tom brání.

Hovořil také o protějšku svého druhu – „Šedých“, kteří odvedli lidi pryč z planety, aby poznali naše slabiny a to, jak se skrze nás pohybují frekvence. Verrett vyjádřil obavy z nejnovější a nejrychlejší mobilní sítě 5G a řekl, že je využívána k rušení našich frekvencí.

Verrett napsal, že očekává, že někteří lidé s jeho zprávou nebudou souhlasit, ale že se přesto pokusí najít vysvětlení. Později však kontroverzní příspěvek smazal.

Mezitím norský královský dvůr a tajemník princezny Märthy Louise odmítli nejnovější divokou teorii svého přítele komentovat.

Duchovní guru, který s královskou rodinou chodí již více než dva roky, již dříve tvrdil, že byl v minulém životě faraonem (egyptským panovníkem) a princezna byla jeho královnou.

„Když jsme spolu a já se na ni dívám, někdy vidím jinou tvář. A ona ji ve mně vidí také. Mám vzpomínky na nás v Egyptě a ona byla moje královna a já faraon,“ řekl už dříve časopisu People a dodal, že jeho přítelkyně si také pamatuje jejich minulý život, jak mu prozradila na jejich první schůzce, kterou jim domluvil společný přítel.

„Přišla a řekla: ‚Pamatuju si tě, vím, kdo jsi‘. Já na to: ‚Ano, známe se už hodně dávno‘. Prostě mi to vypadlo z úst,“ řekl.

Sama princezna potvrdila tvrzení svého přítele a sdělila listu: „Vešla jsem do dveří a hned jsem ho poznala.“

Zdroj: ibtimes.co.uk