V rozhovoru pro Free Welt TV zpovídá Beatrix von Storch bývalého hlavní stratéga prezidenta Trumpa Steve Bannona. (Foto: Youtube)

„Výsledek amerických prezidentských voleb v listopadu 2020 bude rozhodující pro celý svět. Svoboda je v sázce na celém světě, protože neomarxisté v přestrojení za globalisty usilují o moc všude a chtějí z jedné země za druhou udělat socialistický technologický gulag,“ tvrdí Steve Bannon.

Beatrix von Storch hovoří v exkluzivním rozhovoru se Stevem Bannonem, který jako politický aktivista a bývalý hlavní stratég prezidenta Trumpa poskytuje zasvěcené pohledy na volební kampaň v USA. Jak velké je nebezpečí převratu proti Trumpovi? Co je největší hrozbou pro volby? Které další národy podporují levicová hnutí? Kdo stojí za násilím, které vidíme v mnoha zemích?

„Je velmi důležité, aby co nejvíce občanů a nejen v Německu bylo informováno o důležitosti voleb v USA. Důsledky převratu globalistů proti Trumpovi by měly zničující důsledky pro naši společnost. Mainstreamová média všude skrývají tato důležitá fakta,“ uvádí Freie Welt TV.