Pokus o loupež skončil pro zloděje z Rio de Janeira v nemocnici. Měl smůlu, že si vybral zápasnici UFC Polyanu Vianu jako svůj cíl. Několik úderů, kopů… a bylo hotovo. Muž následně prosil Iron Lady zavolat policii, protože se obával, že dostane víc. (Foto: Twitter)

Polyana Viana, šampionka UFC, pověděla, že muž, který se údajně se ji pokusil okrást, tak činil přímo před jejím domem. Podle 27leté bojovnice, čekala na taxík, když se k ní přiblížil a zeptal se, kolik je hodin.

Odpověděla a chystala se vrátit telefon zpět, muž ale položil ruku na něco, co vypadalo jako zbraň a řekl: „Dej mi telefon. Nesnaž se reagovat, protože jsem ozbrojen."

„Byl opravdu blízko. Takže jsem si myslela, že i když je to zbraň, nebude mít čas ji vytáhnout. Tak jsem hodila dva údery, kop a chytla jsem ho zezadu a přidusila. Pak jsem zavolala policii," pověděla Viana.

Ve skutečnosti řekla, že loupežník naléhal, aby zavolala policii, protože se bál, že ho bude bít dál.

„Byla jsem v pořádku, protože po všem ani nereagoval. Když jsem ho tak rychle praštila, myslím, že se začal bát. Pak už nereagoval. Řekl, abych ho nechala jít," uvedla na internetových stránkách.