Světové ekonomické fórum (WEF) chce drasticky snížit světovou populaci prostřednictvím organizovaného nedostatku potravin na celém světě, který bude sváděn na „globální oteplování“, či pandemie. (Foto: Youtube)

Tento koordinovaný útok na světové zásobování potravinami se tento týden ještě zintenzivnil, když německá vláda nařídila zemědělcům, aby ve snaze splnit program WEF drasticky omezili používání hnojiv.

Jak jsme psali na našich webových stránkách, minulý týden nizozemská vláda, rovněž na příkaz WEF, hodlá uzavřít 3 000 zemědělských podniků, aby splnila cíle Klause Schwaba v oblasti globálního oteplování.

Thegatewaypundit.com uvádí:

„V říjnu 2022 se přitom náklady na potraviny v Evropské unii zvýšily o 17,26 % ve srovnání se stejným měsícem předchozího roku.“

V následujícím grafu je vidět, jak se inflace potravin v průběhu roku 2022 postupně zvyšovala:

Vedoucí představitelé Německa a vlastně celé Evropské unie se zdají být stejně „bystří“ jako Joe Biden.

Mike Adams z Natural News píše:

„V uplynulém roce se zelené tyranské byrokracii EU podařilo téměř zničit energetické vztahy západní Evropy s Ruskem. Celý evropský kontinent dnes zoufale potřebuje energetické vstupy, aby udržel svou elektrickou síť funkční.“

V současné době je zásobování Evropy potravinami přímo ohroženo řadou plánů, které mají podle všeho ukončit dostupnost potravin a zároveň učinit elektřinu pro podniky a domácnosti nedostupnou.

„Německo zakazuje zemědělcům řádně hnojit půdu, aby splnili zelenou agendu EU,“ píše Breitbart.com.

„Od čtvrtka minulého týdne bylo v Německu přísně omezeno používání dusíkatých hnojiv na rozsáhlých plochách zemědělské půdy v Severním Porýní-Vestfálsku,“ uvedl web s odkazem na jednu z nejbohatších potravinářských oblastí Německa.

Důvodem zákazu je válka byrokratů Evropské unie proti dusíku, základnímu prvku, který tvoří téměř 80 % zemské atmosféry a je nezbytný pro pěstování zemědělských plodin.

Poté, co vyhlásili válku uhlíku – stavebnímu prvku biologického života – se globalisté nyní zaměřují na dusík.

Zdroj: thegatewaypundit.com