Poslankyně Evropského parlamentu Christine Andersonová je neústupnou odpůrkyní programu „velkého resetu“ Klause Schwaba. (Foto: X)

Poslankyně Andersonová, známá především díky svému slavnému výpadu proti Justinu Trudeauovi, se prosadila jako jedna z mála zbývajících politiků, kteří zastupují zájmy Evropanů.

13. září tomu nebylo jinak, protože europoslankyně Andersonová si ve svém posledním varování globalizační elitě nebrala servítky.

Před Evropským parlamentem, na zasedání zaměřeném konkrétně na reakci na COVID-19 a Světovou zdravotnickou organizaci, zakončila europoslankyně Andersonová jednání silným prohlášením.

Zde je její doslovné vyjádření:

„Musíme jen najít způsob, jak lidi probudit. Protože jde jednoduše o toto: jde o volbu. Buď svoboda, demokracie a právní stát – nebo zotročení.

„Nic takového mezi tím neexistuje. Neexistuje nic takového jako trocha svobody, trocha demokracie, trocha právního státu, stejně jako neexistuje nic takového jako trocha zotročení. To je tedy ta volba. Dochází k tomu – buď globalističtí misantropové, nebo lidé. Je to na – buď my, nebo oni. A o tom to, myslím, skutečně je.

„Teď, když jsme byli já a moji kolegové zvoleni do tohoto parlamentu, nebylo o tom pochyb. Byli jsme na straně lidu, protože lid nás skutečně platí za to, abychom jednali v jeho zájmu. To je naše práce. A ještě jednou řeknu každému jednomu zvolenému zástupci na celém světě, každému jednomu členovi v každé zvolené vládě na celém světě, pokud se jednoznačně nepostavíte na stranu lidu a nebudete sloužit v jeho nejlepším zájmu, jednat v jeho nejlepším zájmu, nemáte místo v žádném parlamentu ani v žádné vládě. Patříte za mříže. Pro mě za mě můžete v tuto chvíli dokonce shnít v pekle, protože přesně to si zasloužíte, pokud zaprodáte lid.“

Poslankyně Andersonová pokračovala…

„Nyní bych chtěl lidem něco slíbit a jsem si docela jistý, že mohu mluvit nebo mluvím jménem svých kolegů. Budeme i nadále stát při vás, lidech. Budeme i nadále bojovat za svobodu, demokracii a právní stát. Nebudeme mlčet a nepřestaneme pronásledovat ty odporné globalistické misantropy.

„Ale také bychom chtěli, abyste nám něco slíbili. Možná jste slyšeli, že se to všechno vrací. První země už začíná [mluvit o] maskovacích mandátech v Izraeli. Už je zavádějí. Slyšel jsem o několika univerzitách ve Spojených státech. Už to všechno vracejí zpátky. A já bych si opravdu přál, abyste vy, lidé, s tím nesouhlasili. Prostě řekněte ne! Chtějí, abyste nosili masku; řekněte ne. Chtějí, abyste si dali další injekci mRNA; řekněte ne. Chtějí, abyste zavedli zákaz vycházení; řekněte ne. To je opravdu vše, co musíte udělat.

„A možná to není nebo to zní trochu tvrdě, ale ve skutečnosti to není tak těžké. Protože jakmile jim dáte jasně najevo, že už s nimi nebudete souhlasit, jakmile jim to dáte najevo, už vás nemohou zastrašit. Protože dokud se bojíte, co by mohli udělat, kdybyste se nepodřídili, mají nad vámi moc. Odeberte jim tuto moc! Jednoduše řekněte ne. Jakmile to uděláte, už nad vámi nebudou mít moc. Budete se cítit tak svobodní. Jednoduše řekněte ne.

„A vzhledem k tomu, co jsme dnes slyšeli, a vzhledem k tomu, co jsme viděli za poslední tři roky. Vzhledem k tomu, co víme, že chtějí zavést, sakra, možná máte dokonce plné právo poslat je do háje a jít k čertu! Tam patří. Co z toho budete mít? Já vám to řeknu. Jakmile to uděláte, jakmile je pošlete k čertu, už nad vámi nebudou mít žádnou moc. Budete mít neuvěřitelný pocit – něco jako pocit svobody, který se vám prožene tělem. Slibuji, že se vám uleví.

„A to je stav mysli, o který bych vás všechny poprosil, abyste se dostali. Jednoduše se už nenechte semlít. Stojíte za to. Zasloužíte si, abyste se prostě postavili sami za sebe. A pošlete je všechny k čertu. Moc vám děkuji.“

Zdroj: vigilantnews.com