GoDeal24 je internetový obchod pro veškerý software a hry, které si chcete koupit. Mezi jeho skladovými zásobami najdete všechny nejnovější produkty za nejlepší ceny na trhu.

Jeho konkurenceschopné ceny a vstřícná uživatelská podpora se postarají o to, aby byl váš nákup tím nejlepším možným zážitkem. Zároveň jsou všechny produkty originální a platné, což činí nabídky ještě atraktivnějšími.

Právě nyní Godeal24 spustil akci Double 11 Crazy Singles‘ Day Promotion, která je tu pro vás, aby vám přinesla slevy, které si nemůžete nechat ujít. Níže objevíte ty nejlepší nabídky, které můžete využít!

V rámci akce Singles‘ day Sale získejte nejnižší ceny na webu za originální licence Windows 10 Pro, Office 2019 Professional Plus a Office 20121 Pro plus s doživotní platností. Systém Windows 10 Pro můžete mít již za 5,55 EUR za počítač.

Speciální produkty s úžasnými cenami

V nejlepším prodeji tohoto roku, Godeal24 také připravil tolik produktů se speciální cenou bez kupónů. Stačí si je přímo pořídit, aby váš počítač běžel hladce v omezeném čase.

Sleva 62 % na operační systémy Windows a kancelářské balíky Office Suite: SGO62

Další speciální sleva, kterou můžete využít, je ta, kterou získáte při nákupu balíčku operačního systému a kancelářského balíku. Konkrétně můžete získat Windows 10 Professional a Office 2021 Professional za pouhých 45,22 €.

50% sleva na operační systémy Windows: SGO50

Windows 11 je nejnovější operační systém společnosti Microsoft, který je navržen tak, aby bez problémů spolupracoval se všemi kancelářskými aplikacemi Microsoft. Od lepší podpory virtuálních ploch až po integraci Microsoft Teams – Windows 11 je tu jako nejlepší operační systém budoucnosti. Se systémem Windows 11 se také můžete těšit na nový a vylepšený návrat widgetů.

62% sleva na ostatní produkty Microsoft: SGO62

Kromě toho na GoDeal24 najdete více produktů Microsoft, například různé verze Office, Project a další. Právě teď si je všechny můžete zakoupit se slevou 62 %.

GoDeal24’s 11. listopadu Sales Storm vám přináší exkluzivní nabídky OD 11.11 DO 11.14. Nenechte si ujít příležitost získat úžasný software za nejlepší ceny na trhu. GoDeal24.com je světovou jedničkou v prodeji originálních her a softwarových klíčů. Máme klienty ze všech koutů světa. Poskytujeme nepřetržitou podporu spolu se skvělými nabídkami na veškerý náš sortiment softwarových klíčů.

Kontaktujte nás kdykoli před nebo po objednání u nás. Chcete-li nás kontaktovat, jednoduše napište e-mail na adresu service@godeal24.com a náš tým zákaznické podpory se o váš požadavek postará co nejdříve.

Komerční sdělení.