Údajný cestovatel časem strávil dva roky v budoucnosti, následně se vrátil do současnosti a líčí vše, co viděl. (Foto: Youtube)

Al Bielek, je muž, který vypráví opravdu zajímavý příběh. Údajně měl cestovat napříč časem, jak do budoucnosti, tak do minulosti a poté se vrátit do současnosti.

Postupně analyzuje vše, co si pamatuje z šesti týdnů strávených v roce 2137 a dvou let, které začaly v roce 1749. Jeho příběh je doslova fascinující.

Lidé, kteří už o Bielekovi slyšeli, hovoří o tom, že jeho příběhy se již staly skutečností nebo naopak teprve nastanou.

Od nového světového řádu po ničivou změnu klimatu, která ovládne Zemi, příběh Bieleka si jednoduše zaslouží být vyslechnut.

Mezi mnoha věcmi, které Bielek zmínil, je projekt Montauk: předpokládaná série tajných operací vlády Spojených států za účelem, kterých výzkumníci vyvinuli techniky psychologické války a futuristickými technikami dospěli i k cestování v čase.

Svou šestitýdenní návštěvu v budoucnosti strávil v nemocnici, kterou nikdy předtím neviděl. Lékaři Bieleka ošetřovali speciálními přístroji, které k obnově vitality pacienta bleskovým tempem, využívaly světlo a vibrace.

V roce 2137 se dozvěděl, že lidstvo aktivně bojuje proti prudkým změnám počasí, které započaly v roce 2025. Planeta již bude změněna k nepoznání.

Americký stát Florida zmizel pod vodou, hladina světových oceánů se zvedla a Georgia se tak stala přímořským státem. Magnetické póly se začnou posouvat, ale lidstvu se podaří vytvořit umělé póly a zabránit tak katastrofám, které jsou s tímto posunem spjaty.

Bielek také tvrdí, že bude třetí světová válka, kde bude Amerika spolu s Evropou bojovat proti Rusku a Číně.

V roce 2749 viděl Al Bielek plovoucí města v oceánech. Intelektuální schopnosti celého lidstva byly větší a telepatie byla rozvinuta do dokonalosti. Lidé budou žít jako jeden sjednocený národ nad kterým převezmou moc počítače.

Bielek také poukazuje na fakt, že bez ohledu na to, jak se chováme nebo co děláme, prý neexistuje způsob, jak budoucnost změnit. Náš osud už je předurčen, a to jak pro jednotlivce, tak pro lidstvo jako celek.