Elon Musk se na Twitteru pozastavil nad tím, proč ministerstvo spravedlnosti nezveřejnilo seznam klientů zesnulého pedofilního miliardáře Jeffreyho Epsteina a jeho komplice Ghislaine Maxwellové. (Foto: Wikimedia / ilustrační)

Generální ředitel společností Tesla a SpaceX sdílel mem „Věci, které v životě neuvidím“, který obsahoval obrázky dinosaura, draka, jednorožce a slova „seznam klientů Epsteina/Maxwellové“.

„Jediná věc, která je pozoruhodnější než to, že ministerstvo spravedlnosti ten seznam neuvolnilo, je, že to nikoho z médií nezajímá,“ napsal Musk v sobotu na Twitteru. „Nezdá se vám to divné?“ zeptal se.

Tweet získal od neděle přes 354 tisíc lajků.

Ministerstvo spravedlnosti se stalo nechvalně proslulým únikem informací v době působení bývalého prezidenta Trumpa, které mainstreamová média patolízalsky šířila při každé příležitosti.

Ale jak poznamenal Musk, pokud jde o seznam klientů Epsteina/Maxwellové, obě instituce nápadně mlčí a zdá se, že nemají zájem dobrat se pravdy.

„Někdy si myslím, že můj seznam nepřátel je příliš krátký, takže,“ dodal Musk v následném tweetu, který připomíná zlověstnou zprávu, kterou minulý měsíc napsal na Twitteru o smrti za „záhadných okolností“.

Maxwellová, Epsteinův milenec a důvěrník, byl loni v prosinci odsouzen za verbování a navádění nezletilých dívek k sexuálnímu zneužívání Epsteinem. Slyšení o jejím odsouzení se koná 28. června.

Musk se v pátek také rozohnil na Twitteru, kde si utahoval z „disneyovských“ chemtrails a upozornil na nově objevené opovržení frontmana Sex Pistols Johnnyho Rottena vůči liberálům z oblasti zrušené kultury.

Zdroj: infowars.com