Elon Musk podle agentury Bloomberg „táhne Twitter do nebezpečné králičí nory“ a levicoví lůžkoví povaleči jsou skálopevně přesvědčeni, že jeho tweet o králíkovi je důkazem, že je pravicovým konspiračním teoretikem QAnon. (Foto: Flickr)

Musk na Twitteru zveřejnil emoji králíčka, kterému předcházelo slovo „follow“, což okamžitě vyvolalo reakci jeho odpůrců, kteří ho označili za domácího teroristu:

Přesně podle předpovědi:

Musk je na dobré cestě k tomu, aby se stal „plnohodnotným Pizza Gate“, což je údajně výmysl QAnon o světových vůdcích, kteří provozují sexuální obchod s dětmi. Zdá se, že sledujeme, jak táhne sebe i Twitter do králičí nory konspiračních teorií.“

Článek pokračuje: „V úterý Musk zveřejnil tweet, který potvrdil jeho vlastní trajektorii: „Následujte [bílého králíka]“, což je fráze spojená se stoupenci konspirace QAnon. Tweet byl přeposlán na několika nejpopulárnějších fórech QAnon a zdá se, že členy těchto sítí povzbudil.“

A je toho víc.

Ti se již z tohoto vitriolického nenávistného projevu vzpamatovávali:

V souvislosti s odhalením, jak Twitter před Mussem cenzuroval konzervativce a ty, s nimiž politicky nesouhlasil, nový generální ředitel slíbil, že podrobnosti o tom, jak Twitter potlačoval informace COVID, „přijdou ve velkém“.

Zdroj: summit.news