Dívka Andrea Ivanovová je známá jako „bulharská Barbie“, protože podstoupila řadu estetických a chirurgických zákroků a naposledy minulý týden si nechala do úst aplikovat více než 25 injekcí kyseliny hyaluronové. (Foto: Facebook/Andrea Ivanova)

Studentka nyní tvrdí, že má největší rty na světě. Britský bulvární deník The Sun již dříve napsal, že Andree se kvůli injekcím špatně dýchá, protože rty jí začínají schovávat nosní dírky.

„Hrozí riziko oslepnutí a odstranění samotného orgánu – rtů. Riziko je způsobeno možností dehydratace v důsledku injekcí kyseliny hyaluronové. Doufejme, že to nebude mít fatální následky, protože každý týden chodím ke specialistovi. Nebezpečí opravdu existuje, ale s (estetickými, pozn. red.) zásahy nepřestanu,“ řekla studentka bulharskému listu Bilgaria dnes.

Kromě rtů se Andrea chystá také upravit tvar obličeje a zkorigovat bradu. „Pro mě neexistují žádné hranice,“ prohlásila Andrea.

„Nemohu se dočkat, až uplyne potřebná doba po první operaci, abych si mohla nechat aplikovat dvojnásobné množství. Možná to bude až za rok a půl nebo za dva roky, ale pak se chystám zdvojnásobit velikost svého poprsí. Chci víc a víc,“ řekla studentka.

Zdroj: thesun.co.uk