Podle investigativní novinářky Lary Loganové je řízený kolaps jižní hranice USA, který umožňuje milionům nelegálních přistěhovalců proudit do země, součástí většího plánu na vytvoření světové vlády. (Foto: Rumble)

Loganová se v pátek připojila k podcastu Steva Bannona „War Room“, aby rozebrala, jak je masivní invaze milionů nelegálních přistěhovalců do USA součástí „dlouhodobého plánu a politické ideologie s cílem zničit suverenitu tohoto národa a navždy změnit podobu světa“.

„Nejde jen o suverenitu Ameriky, která je na špalku, ale o suverenitu nad celým světem,“ řekl Logan Bannonovi. „Jde o to, že právě toto místo je světlem a průvodcem pro celý svět. A tak je to země, která musí padnout jako první, aby mohly padnout i ostatní země.“

Lara Loganová: Bidenova invaze na jižní hranici je dalším krokem ke globální vládě.
Loganová dále vysvětlila, že vysoce postavený zdroj v globalistické „sektě“ v OSN jí sdělil, že plán zahrnuje přivedení 100 milionů lidí do USA, aby se pak ospravedlnilo spojení Kanady, Mexika a USA do jednoho vládního celku.

„A co jsem se dozvěděla od zdroje, který je velmi unikátním zdrojem, protože pronikl do globalistického „kultu“ na úrovni OSN, je to, že byl na schůzkách na vysoké úrovni, které vyžadovaly řadu bezpečnostních prověrek, kde se skutečně diskutovalo o plánu přivést 100 milionů lidí do Spojených států, aby se připravila půda pro regionální vládu USA, Kanady a Mexika,“ řekla Loganová.

„A to bylo přivést 100 milionů lidí ze zemí Latinské Ameriky spolu se strategií vytvoření těchto kartelů, které učiní život nesnesitelným. Říká se tomu ‚strategie tlačení a tahání‘, kdy vytlačují lidi z těchto zemí, kde je život takto nesnesitelný, a tahají je do Spojených států.“

Pokračovala: „A pak, jakmile dosáhnete toho kritického počtu více než sto milionů v této invazi, navrhnou: ‚No, pro vaši rodinu a přátele doma, kteří potřebují snadné cestování, potřebují lepší život a tak dále a tak dále – to všechno můžeme udělat lépe s regionální vládou než s vládou USA. A budou mít uvnitř země dostatečnou kritickou masu, aby mohli tuto politiku uskutečnit.“

Logan varoval, že za Bidenova režimu se tento globalistický plán na rozpuštění Spojených států v regionální vládní orgán urychlil:

To je plán globalistů, na kterém pracujeme. Ale to, co už děláme, je, že žijeme pod jejich politikou, kdy z práva na migraci udělali „lidské právo“, které v roce 2018 uznala OSN a které nyní nahrazuje naše svrchovaná práva, a to díky Bidenově vládě a ideologům otevřených hranic, kteří jsou v této vládě, kterých se nikdy nikdo, upřímně řečeno, nezeptal na jejich strategii v kampani, kteří obešli zákonodárce a provádějí strategii a politiku, pro kterou nejenže žádný Američan nehlasoval, protože k tomu nedostal příležitost, ale většina Američanů ji nepodporuje.

Tato tvrzení potvrzuje dnes již smazaný strategický dokument OSN z roku 2001 nazvaný „Náhradní migrace: Je to řešení úbytku a stárnutí populace?“, který nastiňuje plán zaplavit Ameriku 600 miliony migrantů do roku 2050.

Od nástupu Joea Bidena do Bílého domu před téměř dvěma lety se do USA dosud dostalo více než 5 milionů nelegálních přistěhovalců.

Zdroj: newswars.com