Místo konání a podrobnosti o „Palmové konferenci” potvrzeny Alex Jones si uvnitř skupiny Bilderberg vytvořil dva zdroje, které potvrdily, že tato tajnůstkářská kabala se setká ve westfieldském hotelu Marriott Washington Dulles v Chantilly ve Virginii mezi 31. květnem a 3. červnem s tím, že další odhalení o agendě Bilderberg 2012 budou pokračovat. Jones řekl, že ho před dvěma lety „kontaktoval někdo zevnitř Bilderbergu“ a že si rovněž vypracoval i další zdroj intimně svázaný s touto organizací během minulého týdne.

Kódové označení pro setkání Bilderberg 2012 je „Palmová konference“, jak odhalil zdroj Jonesovi. Během posledních dvou dnů členové Bilderbergu odpovídali na svá pozvání a potvrzovali svoji účast na tomto spiknutí z roku 2012, které se definitivně odehraje ve Westfieldském Marriottu. Pozvaní, když zavolají do tohoto hotelu,  použijí kódová slova „Palmová konference“, aby signalizovali svoji účast a rezervovali si pokoj. Hotel je pro všechny ostatní hosty během setkání skupiny Bilderberg uzavřený a na své webové stránce nemá po dobu tohoto piklení žádné volné pokoje.

Zdroje zevnitř Bilderbergu běžně vyzrazují agendu této skupiny a diskusní témata veteránovi amerického svobodného tisku, který slídí po Bilderbergu, Jimu Tuckerovi. S tím, jak si Jones vypracoval uvnitř této skupiny ještě další zdroje, se očekává, že Infowars získá ještě hlubší pochopení toho, jak tato tajnůstkářská kabala plánuje kormidlovat planetu v následujících 12 měsících.

Alex Jones obnovuje svůj apel, aby se vydali do Chantilly a na konci tohoto měsíce mírumilovně protestovali proti schůzce této skupiny. Jak už jsme dokumentovali dříve, hnutí ‚Okupace Bilderbergu‘ nabírá páru s tím, jak sílí skupiny na facebooku a webové stránky slídivých aktivistů oddaných odhalování moci této skupiny a dožadujících se adekvátních reportáží hlavních médií o Bilderbergu 2012.

Jones zdůrazňuje, že protestující by měli být hlasití, ale mírumilovní, s poukázáním na to, že policejní přítomnost na oné schůzce bude jen diskrétní, protože Bilderbergové k sobě nechtějí přitáhnout pozornost.

Bilderberg proběhne ve dnech od 31. května do 3. června ve státě Virginia, USA.

Naléháme, aby do Virginie na konci měsíce přicestovalo tolik lidí, kolik je jen možno, aby provedli to, při čem média hlavního proudu běžně pochybí a neprovedou to – řekli pravdu o této moci a dožadovali se odpovědí, jako proč si účastníci Bilderbergu myslí, že mohou porušovat zákony svých vlastních zemí, jako je v Americe Loganův zákon a jeho ekvivalenty jinde tím, že se tajně schází s cizími agenty, zatímco slouží ve veřejném úřadu.

Jak už jsme vyčerpávajícím způsobem dokumentovali (viz zde), existují nesčetné příklady ilustrující skutečnost, že Bilderberg není pouhá „žvatlárna“, jak ji některý korporátní tisk líčí, nýbrž dějištěm, kde se zformuje konsensus k realizaci jak národních, tak i geopolitických politik bez jakéhokoliv ohledu na demokratickou vůli lidu.

Posledním příkladem bylo přiznání Washington Post, že skupina Bilderberg vyhlíží kandidáty na viceprezidenta ještě před tím, než jsou vybráni.

Ukáže-li se na protestech proti Bilderbergu dost lidí, tak donutíme média USA, aby o tomto dění referovala a vytvořila to, čeho se Bilderbergové nejvíce bojí – odhalení veřejnosti.

Časy demonstrací a místa setkání budou na těchto webových stránkách jasně uvedeny dost dlouho dopředu, než protest začne. Primární demonstrace, během níž Alex Jones vyvolá Bilderbergy megafonem,  se odehraje v sobotu 2. června v 6 hodin odpoledne.

 

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: infowars.com

]]>