Jsme svědky začátku jakéhosi masového probuzení v západním světě? Již léta píši o nesmírně složitých systémech, které jsou navrženy tak, aby utvářely a kontrolovaly to, co si myslíme. (Foto: Flickr)

Dnes je naprostá většina „zpráv“ a „zábavy“, které většina z nás konzumuje, kontrolována jen velmi malou hrstkou nesmírně mocných korporací. A tyto korporace samozřejmě v konečném důsledku vlastní a ovládá světová elita.

Tato elita do značné míry dokázala určovat, na co se zaměříme, co si myslíme o aktuálních událostech a jak vnímáme svět kolem nás. Po tak dlouhou dobu většina obyvatelstva přijímala jakákoli vyprávění, která jim vnucovali jejich korporátní vládci, jako pravdu evangelia, a to mě vždycky velmi frustrovalo. Naštěstí existují náznaky, že se časy mění.

Aby mohla jakákoli společnost efektivně fungovat, musí existovat vysoká míra důvěry.

Bohužel pro elitu jim už prostě nevěříme.

Důvěra v naše politiky klesla na historické minimum.

Důvěra v média klesla na historické minimum.

Důvěra v naše společnosti klesla na historické minimum.

Důvěra v náš systém zdravotní péče klesla na historické minimum.

Důvěra v náš vzdělávací systém klesla na historické minimum.

Důvěra v technologický průmysl klesla na historické minimum.

Už nevěříme na ty sračky, které nám neustále cpou.

A to je opravdu, opravdu dobrá věc.

Je morálně špatné, že se snaží kontrolovat, co si myslíme. Je naprosto nezbytné, abychom se všichni naučili myslet sami za sebe, protože jen tak budeme skutečně svobodní.

O těchto věcech píšu už roky a roky a řada posledních trendů mi dává naději, že se lidé začínají v širokém měřítku probouzet. Následuje deset slibných znamení, že se zákeřný matrix kontroly mysli, který elita vytvořila, začíná hroutit…

  • 1) Podle nedávného Gallupova průzkumu má pouze 16 % dospělých Američanů „velkou“ nebo „poměrně velkou“ důvěru v noviny a pouze 11 % dospělých Američanů má „velkou“ nebo „poměrně velkou“ důvěru v televizní zpravodajství.
  • 2) Na internetu se objevuje jeden článek za druhým, které se staví proti Světovému ekonomickému fóru. To je neuvěřitelně nadějné znamení.
  • 3) V Nizozemsku nový vládní plán „omezí používání hnojiv a sníží stavy hospodářských zvířat tak drasticky, že to donutí mnoho farem ukončit činnost“. Tento plán je hluboce zlý, ale masové protesty zemědělců, které v jeho důsledku vznikly, jsou opravdu krásnou věcí.
  • 4) Po zatčení bylo jednomu Britovi řečeno toto: „Na základě vašeho příspěvku na sociálních sítích byla někomu způsobena úzkost. A proto jste byl zatčen“. Dobrou zprávou však je, že se na sociálních sítích zvedl obrovský ohlas a video z jeho zatčení bylo dosud zhlédnuto již více než 2 milionkrát.
  • 5) Jak se stále více lidí na západním pobřeží probouzí, exodus ze státu Kalifornie se rychle mění ve step.
  • 6) Navzdory všem výmyslům Bidenovy administrativy 66 procent Američanů tvrdí, že věří, že se právě nacházíme buď v recesi, nebo v depresi.
  • 7) Celkový rating Joea Bidena klesl na historické minimum 36 procent.
  • 8) Ekonomické hodnocení Joea Bidena kleslo na historické minimum 30 procent.
  • 9) Nedávný průzkum CNN zjistil, že neuvěřitelných 75 procent demokratických a demokratům nakloněných voličů si ve skutečnosti přeje, aby jejich strana v roce 2024 nominovala někoho jiného než Bidena.
  • 10) Podle nedávného průzkumu Pew Research je se současným stavem země spokojeno pouze 24 procent dospělých Američanů.

Téměř všichni vidíme, že naše společnost je na špatné cestě, a to je první krok k tomu, abychom se vrátili na správnou cestu.

Věřím, že postupem času se probudí stále více z nás.

A nakonec věřím, že současný „světový řád“, který se západní elita tak usilovně snažila nastolit, padne.

Tento proces bude neuvěřitelně chaotický, ale konečný výsledek bude stát za to.

Než tento článek ukončím, chtěl jsem zmínit ještě jednu věc.

Podle vědců jsme právě zažili nejkratší den, jaký byl kdy zaznamenán…

Planeta Země překonala nejkratší zaznamenaný den. Dne 29. června 2022 dokončila planeta celou svou rotaci za pouhých 1,59 milisekundy, tedy o něco více než jednu tisícinu sekundy, což je méně, než kolik obvykle trvá 24hodinová rotace.

V poslední době se Země pohybuje rychleji. Rok 2020 znamenal pro planetu od 60. let 20. století nejkratší zaznamenaný měsíc. Dne 19. července tohoto roku, o 1,47 milisekundy kratšího než typický 24hodinový den, vědci zaznamenali dosud nejkratší den.

Zkracují se dny?

Často lidem říkám, že mi připadá, že dny ubíhají rychleji než kdy jindy, ale myslel jsem si, že se mi to jen zdá.

Bylo mi řečeno, že s přibývajícím věkem se nám může zdát, že čas plyne rychleji, a bezpochyby se zdá, že rok 2022 je zatím nejrychlejší.

Je těžké uvěřit, že začátek srpna už je tady.

Rok 2023 přijde dřív, než se nadějeme, a já věřím, že rok 2023 bude rokem, který všechno změní.

Vím, že se právě teď děje spousta špatných věcí, a mnoho mých článků se na tyto špatné věci zaměřuje.

Pravdou však je, že se děje i mnoho dobrých věcí.

Ve skutečnosti neexistuje v celé historii lidstva jiná doba, kterou bych žil raději než právě teď.

Právě v dobách nejtemnějších je zapotřebí největších hrdinů a nadcházející roky vám poskytnou spoustu příležitostí být takovým hrdinou, jakým jste vždy měli být.

Zdroj: themostimportantnews.com