Nikdo není tak blízko ke hvězdám, jako posádka Mezinárodní kosmické stanice ISS. Je to jen pár týdnů, kdy byly v živém vysílání NASA u stanice spatřeny předtím neznámé létající objekty. (Foto: Youtube)

Podle nepotvrzených zpráv nejméně jeden člen posádky k tomu průletu pronesl úmyslnou poznámku, kdy tvrdil, že by to mohl být mimozemský život.

Také americký výzkumník UFO Scott Waring na svůj You Tube kanál toto video vystavil a zamýšlel se tam nad tím kosmickým představením.

Od Franka Schwede Scott Waring píše, že to je stoprocentní důkaz, že NASA o mimozemských lodích ví.

Waring začíná teorií, že by to mohly být lodi v režimu s nehotovou kamufláží. Waring také zaslechl konverzaci posádky, která se rozběhla, když ty objekty začaly být vidět, z čehož ten výzkumník UFO soudí, že posádka, či alespoň její část, tyto objekty zná.

Podle Waringa tam byly až tři různé objekty, všechny podobné konstrukce s „dlouhým ocasem.“

Po asi padesáti sekundách ukáže videoklip část objektu tvaru L pohybujícího se na levou stranu obrázku.

Na videoklipu je slyšet nejméně jeden hlas ruského kosmonauta, z čehož Warring soudí, že je to buď Oleg Skripočka, nebo Alexander Skvorcov.

Scott Waring má rovněž podezření, že když se ty záhadné objekty náhle před kosmickou stanicí objevily, tak nějaký člen posádku zrovna mluvil s pozemní kontrolou.

Od toho okamžiku slyšel Waring v konverzaci, jak pozemní kontrola NASA volá: „Všechno nahraj, je to tvoje, díky.“

Tento výzkumník UFO tvrdí, že pozemní kontrola, jakmile se začalo o těch neznámých objektech mluvit, tak ukončila přenos, nejspíš aby zabránila tomu, aby se toho moc nedostalo na veřejnost.