Během včerejšího rozhovoru s Tuckerem Carlsonem se Kanye West pustil do rodiny Kushnerových a obvinil bývalého poradce Bílého domu Jareda Kushnera ze sabotování Trumpa. (Foto: Youtube / Fox News)

„Poté, co jsem s nimi mluvil a opravdu jsem seděl s Jaredem a seděl jsem s Joshem a zjistil jsem další informace, říkal jsem si: wow, tihle lidé mohli Trumpa opravdu brzdit,“ řekl Kanye.

Kanye také tvrdil, že Jared Kushner a jeho bratr Josh zařídili Abrahamovy dohody mezi Izraelem a arabskými zeměmi jen proto, aby „vydělali peníze“.

Během rozhovoru se zdálo, že West je z tohoto tématu poněkud nervózní, a v jednu chvíli se Carlsona zeptal: „Všechny ty věci s Izraelem… Myslím, že to bylo jen proto, aby vydělal peníze. Je to příliš těžké na to, aby to bylo zařazeno do této platformy?“.

„Já si prostě myslím, že o to jim jde, o vydělávání peněz, nemyslím si, že mají schopnost sami něco vydělat, myslím, že se pro peníze narodili,“ řekl West.

„Pro mě jako mavericka a talenta a člověka, který byl bit, kopán, o všechno přišel, říkalo se o něm, že přišel o rozum… Je to zvláštní. Člověk, který něco vybudoval z ničeho, když sedím naproti Joshovi Kushnerovi a on se cítí tak oprávněný k té myšlence a ten člověk nikdy nepřinesl nic hodnotného kromě toho, že je dobrý rizikový kapitalista, mám s tím velký problém. Mám z toho pocit, že mému chlapci Trumpovi neposloužili tak, jak bychom mohli.“

Jak poznamenává Chris Menahan, „West sice neznal detaily Kushnerových obchodů, ale jeho podezření bylo zcela správné. Kushner chtěl od Izraele 100 milionů dolarů na úplatcích poté, co jim zajistil 38 miliard dolarů zahraniční pomoci od USA.“

„Abrahamovy dohody spočívaly v podplácení arabských králů, aby normalizovali vztahy s Izraelem tím, že jim nabídli miliardy dolarů amerických daňových poplatníků a špičkové zbraně k utlačování vlastního obyvatelstva.“

Rapper také samostatně napadl Kushnerova bratra Joshe Kushnera za to, že bez jeho vědomí investoval do řady spodního prádla Kim Kardashian.

„FUCK JOSH KUSHNER,“ napsal Kanye v příspěvku na Instagramu.

„CO KDYŽ JSEM MĚL 10 % z KARLIE KLOSS UNDERWEAR LINE BEZ TVÉHO VĚDOMÍ,“ napsal West a dodal: „A TY JEN 5 %.“

Ve stejném příspěvku Kanye také uvedl: „JARED ZADRŽEL TRUMP“.

Poslední zpráva je názorem, který zastává mnoho Trumpových příznivců, totiž že Jared Kushner byl v administrativě nastrčeným globalistou.

Jak jsme již dříve zdůraznili, Jared Kushner nedávno kritizoval Rona DeSantise kvůli letům floridského guvernéra s migranty na Martha’s Vineyard a tvrdil, že ho tato situace „znepokojuje“.

„Osobně sleduji, co se děje, a je to velmi těžké vidět na jižní hranici, já také – musíme si uvědomit, že jsou to lidské bytosti, jsou to lidé, takže když vidím, jak jsou využíváni jako politické figurky tak či onak, je to pro mě velmi znepokojující,“ řekl Kushner.

Pro Joea Bidena však neměl příliš kritiky za to, že využívá migranty jako politické pěšáky k zaplavení Ameriky. 4,9 milionu z nich od jeho nástupu k moci překročilo hranici a připravilo půdu pro demografické změny, které zemi trvale změní.

Zdroj: summit.news