Navzdory stále přesvědčivějším údajům a recenzovaným studiím, které podrobně popisují škodlivost očkování a jeho vedlejší účinky, kanadská liberálně-socialistická koaliční vláda zdvojnásobuje svůj postoj k očkování a zdá se, že je připravena posunout cíl v otázce, co představuje dodržování očkování. (Foto: Flickr)

Jak uvádí Blacklocks Reporter (@mindingottawa na Twitteru),

Kanaďané se budou muset v dohledné době nechat každých devět měsíců očkovat proti Covidu, říká ministr zdravotnictví Jean-Yves Duclos. Předchozí definice „plně očkovaného“ nedávaly smysl, řekl novinářům.

„Devět měsíců je velmi jasných a pomůže lidem pochopit, proč je nyní správné o očkování přemýšlet ve smyslu ‚up to date‘,“ řekl Duclos.

„Plně očkovaný“ nyní nedává smysl. Jde o ‚up to date‘. Jsem tedy aktuálně očkovaný? Byl jsem v posledních devíti měsících očkován?“

Duclos již dříve vyzval, aby provincie zavedly povinné očkování, a na otázku novinářů, zda se na podzim vrátí povinné očkování, odpověděl: „Musíme pokračovat v boji proti Covidu.“

Zdá se, že Kanada je jednou z mála zemí mimo komunistickou Čínu, která se horečně drží příběhu o COVIDu a neúnavně vnucuje převážně neúčinné (a pravděpodobně nebezpečné) vakcíny stále otrávenějšímu obyvatelstvu.

Trudeauův režim je stále nepopulárnější, podle nedávného průzkumu Angus Reid klesl počet těch, kteří vládu „silně podporují“, na jednociferné číslo. Největší zastoupení měla kategorie „rozhodně nesouhlasím“ (41 %),

Justin Trudeau, který se zmítá v četných skandálech, korupci a přehmatech, se drží u moci pouze díky spojení své strany s kanadskou socialistickou NDP, v jejímž čele stojí milionář Jagmeet Singh.

Tato dohoda mu údajně zajistí setrvání ve funkci až do roku 2025. Singh má navíc na kahánku, často se mu na veřejnosti posmívají i v jeho základním volebním obvodu v Bramptonu v Ontariu. Jeho bratr přišel v nedávných volbách v Ontariu o mandát a Singha samotného vyhnali z jedné zastávky kampaně rozzuření sikhové, kteří ho označili za „zaprodance“.

Je čas na plán B

Většina agnostických a věcných politických pozorovatelů se shoduje: pokud se Liberálně-socialistická strana dožije roku 2025, bude nemilosrdně sesazena stejně jako při volebním krveprolití v roce 1993. Kdy už měli Kanaďané Briana Mulroneyho plné zuby (před volbami se na to vykašlal a nechal Kima Campbella v rukou) a konzervativci byli vyfouknuti tak, že ztratili status strany: ze 156 křesel v parlamentu se dostali na pouhá dvě.

Jak liberálové, tak NDP čelí podobným vyhlídkám ze strany Kanaďanů, kteří už mají dost toho, jak je nazývají „okrajovými“ a „rasisty“, mají dost toho, jak je zplynují samolibá, nedotknutelná a vládou dotovaná média, a už dávno mají dost toho, co se děje v COVID.

Ale dokud se tak nestane, může tato šaškárna napáchat spoustu škody – povinné očkování je jen začátek.

Ekonomika směřuje k depresi, protože náš ministr financí je ekonomicky negramotný ideolog. Měli bychom být energetickou velmocí, ale místo toho tato plně probuzená vláda démonizuje náš ropný a plynárenský průmysl a pravděpodobně vyžene Západ přímo z konfederace. Pak prosazují zákony o cenzuře internetu, na které by byla pyšná i KSČ.

Pokud jste se ještě nerozhodli pro svou hranici v písku, je načase to udělat. Já svou znám.

A pak se pusťte do realizace svého plánu B:

Začněte pracovat na druhém pasu, založte si podniky, zdroje příjmů a majetek mimo Kanadu. Všichni vědí, že jsem velkým fanouškem bitcoinu, takže držení části vašeho majetku v BTC ho udrží mimo dosah těchto loupeživých tyranů.

Pokud se vláda chystá posunout branky, pak my ostatní musíme posunout hrací pole. V této nadcházející éře decentralizace je protilátkou proti nadměrné moci vlády extrémní suverénní individualismus.

Mark Jeftovic