Poslední desetiletí bylo pro odvětví kryptografického trhu obdobím rozkvětu. Od vzniku první kryptoměny, Bitcoinu, trh nepřestával přitahovat stále větší počet nových investorů. (Foto: Flickr)

Vzhledem k tomu, že jádrem těchto aktiv je volatilita, jsou na obzoru vynikající příležitosti k velkým ziskům. Svůj díl koláče z tohoto slibného trhu si úspěšně ukousli nováčci, zkušení obchodníci, příležitostní obchodníci i institucionální obchodníci. Pokud již obchodujete s kryptoměnami, jistě hledáte nejpohodlnější a nejjednodušší způsob, jak vydělat peníze.

Nebo pokud jste nováčkem, možná toužíte investovat, ale nedostatek důvěry vás neustále brzdí. V obou případech existuje společné řešení. Mluvíme o automatickém obchodním softwaru. A zejména o aplikaci BitiCodes, která je na trhu relativně novým hráčem. Podívejme se na její hlavní přednosti a na to, jak můžete využít jejích skvělých funkcí.

Bitsoft je obchodní nástroj zaměřený na kryptoměny, díky kterému bude vaše obchodování s kryptoměnami snadné jako facka. Je vhodný zejména pro nové obchodníky s nedostatečnými znalostmi pokročilých obchodních strategií. Ještě více však na tento nástroj přecházejí zkušení obchodníci, aby snížili své riziko a maximalizovali své zisky.

Obchodovat můžete se všemi nejvýznamnějšími kryptoměnami a více než tisícovkou altcoinů, včetně Ripple, Solana a Cardano, abychom zmínili jen ty nejpopulárnější. 

Pokud jde o obchodování s kryptoměnami, jejich hlavní charakteristikou je volatilita. Mnozí by se tohoto jevu mohli bát, ale v podstatě představuje vaši příležitost k zisku.

Při manuálním obchodování byste museli trh neustále sledovat, abyste si všimli sebemenších pohybů a změn cen. S aplikací BitiCodes tato nepříjemnost neexistuje. Poté, co nastavíte parametry, především stop loss a take profit, algoritmus začne pracovat za vás a vyhledá nejlepší možné příležitosti pro vstup a výstup z pozic. Šetří tedy čas a je ideální pro obchodníky zaměstnané jinými obchodními aktivitami nebo každodenními úkoly.

Tento software vyniká ve srovnání s jinými platformami tím, že se správce účtu věnuje tomu, aby vás provedl celým obchodním procesem. Váš osobní asistent se postará o to, abyste z platformy vytěžili maximum. Tato služba je zdarma.

Proces registrace je jednoduchý a snadný. Musíte vyplnit formulář na jejich oficiálních stránkách a potvrdit přijetí ověřovacího mailu. Chcete-li začít obchodovat, minimální požadovaný vklad je 200 dolarů. Většina platforem si v dnešní době účtuje 250 dolarů a více. Nemusíte tedy investovat obrovské částky do zahájení svého obchodního dobrodružství s tímto fantastickým softwarem.

Aplikace BitiCodes vzbuzuje důvěru více než půl milionu uživatelů po celém světě. Na trhu plném podvodníků to může být zárukou, že se rozhodnete pro spolehlivý a účinný nástroj pro automatické obchodování.

Nakonec vám doporučujeme přečíst si mnoho recenzí online týkajících se jeho specifik a funkcí, abyste provedli určitou kontrolu reality. Poté pokračujte a zaregistrujte se. Je to jednoduché a snadné. Přejeme vám šťastné obchodování!

Komerční sdělení.