Vzhledem k tomu, že práh pro upgrade na Windows 11 je poměrně vysoký, mnoho uživatelů si může stáhnout Windows 11 z jiných webových stránek, aby si jej vyzkoušeli, což ohrožuje váš počítač.

Protože tyto stahovací balíčky často obsahují malware, dojde ke krádeži vašich osobních údajů a hesla k transakcím, a tím i vašich dat. Chcete-li tedy získat bezpečnou a originální kopii operačního systému Windows, je to vaše první volba.

Chcete získat originální a legitimní operační systém Windows nebo kancelářský balík Microsoft Office za málo peněz?

Nebojte se, o to se postará společnost Godeal24, která prodává především použité licence, které vykupuje od společností, které je již nepotřebují, a předává je jednotlivcům. Godeal24 zná „historii“ každé prodávané licence, takže je koncový uživatel může bez problémů používat. Podle Soudního dvora Evropské unie je systém nákupu a prodeje použitých licencí v Evropě povolen a vy již nemusíte mít žádné pochybnosti o spolehlivosti legislativy a služeb. Koupíte si tedy produkt, který je bezpečný a legální, takže vám již nehrozí, že budete používat pirátský software. Zadruhé, protože vám Godeal24 zasílá aktivační informace a faktury za objednávku e-mailem, neexistují žádná CD a žádné logistické náklady, díky čemuž je cena mnohem nižší a vy můžete získat operační systém Windows a kancelářský balík Microsoft Office za velmi nízkou cenu! A konečně, licence, kterou si zakoupíte u společnosti Godeal24, nepodléhá předplatnému, takže licence Godeal24 na je „doživotní“ a máte k ní neomezený přístup: operační systém bude aktualizován a podporován společností Microsoft po celou dobu jeho životnosti.

Právě teď probíhá u společnosti Godeal24 speciální akce s nižšími než obvyklými zvýhodněnými cenami! Windows 11 jen za 15,14 €! Nakupte více, ušetřete více. Windows 10 již za 5,6 € za počítač! Microsoft Office 2021 jen za 30,22 €. Další žhavý software Microsoft za nejnižší cenu (Windows 11, Office 2019, Office 2016 atd.) Porovnejte oficiální cenu a pomozte si ušetřit spoustu peněz! V tomto výprodeji ušetříte až 62 % z ceny operačního systému Windows a kancelářského balíku MS Office!

HORKÝ VÝPRODEJ! Speciální cena po omezenou dobu!

Nejoblíbenější operační systémy a kancelářský software, které jsou v současné době k dispozici, vše nyní za akční ceny! Žádný praktický slevový kód není potřeba, stačí kliknout na níže uvedené odkazy a rovnou nakoupit.

Sleva až 62 %! OS Windows a MS Office, obojí chcete mít(kód kupónu „SGO62„)

Až 50% sleva na Windows! S kuponem „SGO50

Další verze: Vše pro vaše práce a studium online s kuponem „SGO62„.

Nástroje pro váš počítač

Kromě toho zde naleznete také další počítačové nástroje pro zvýšení vaší produktivity.

Godeal24 je internetový obchod, který prodává počítačové operační systémy, kancelářský software a klíče k hernímu softwaru na celosvětovém trhu. Sloužíme již několik let. Vždy se držíme konceptu zákazník na prvním místě a přinášíme zákazníkům ty nejlepší produkty a služby. Pro zvýšení uživatelského komfortu je nákupní proces na Godeal24 jednoduchý a snadno ovladatelný a aktivační kód softwaru a podrobné pokyny k instalaci budou zákazníkovi včas zaslány na jeho e-mailovou adresu po dokončení objednávky.

Komerční sdělení.