V rozhovoru s Ericem Greitensem pro Americas Voice bývalý starosta New Yorku a osobní právník amerického prezidenta Donalda Trumpa Rudy Giuliani uvedl, že skandály Huntera Bidena odhalily korupci celé rodiny Bidenů. (Foto: Flickr)

„Ve zprávě [na disku] Hunter Biden napsal rodinnému příslušníkovi, že byl po dobu 30 let zneužíván k vybírání peněz, placení rodinných výdajů a poté 50 procent dával tátovi.“

„Zprávy téměř zní hořce a podobných zpráv je spousta. To je podstata vydírání, které se odehrává před našimi očima. “

Podle Giulianiho je schéma zřejmé: „Hunter Biden vybírá peníze pro Joe Bidena. Joe je spokojený. A pak jsou peníze sdíleny [mezi těmito dvěma]. Jinak by si nemohli dovolit své domy s příjmem senátora. “

Sám Hunter Biden touto situací hodně trpěl.

„Do takových situací se dostal narkoman (Hunter). Tyto tlaky jeho drogovou závislost jen zhoršily. Ze všeho nejvíce zradil USA. To je otázka národní bezpečnosti,“ pokračuje Giuliani.

„Jak má Joe Biden vyjednat něco pro Ameriku, když Hunter mezitím obchoduje se soukromým kapitálovým fondem, který vydělává 1,5 miliardy dolarů?“ ptá se Rudy Giuliani.

Hunterovy obchody byly realizovány v čínské energetické společnosti, se kterou Hunter spolupracoval a kterou řídil člen čínské komunistické strany. 10% ze zisku bylo vyčleněno pro „velkého chlapa“ , myšleno tím pro jeho otce Joea Bidena.

„Společnost byla plná Číňanů, kteří se specializovali na to „sehnat“ vlivné Američany a následné je kompromitovat. Přesně to se stalo Bidenům. Čína koupila Bideny i s “chlupama.“

Například Bidenové  získali 10% ze zisku z velké peněžní transakce v době, kdy Joe Biden byl viceprezidentem za prezidenta Baracka Obamy..

Hunter Biden byl placen právě za to, aby využil  vlivu na svého otce k získání politických výhod pro čínské společnosti  když byl Joe Biden viceprezidentem.

Rudy Giuliani zveřejnil  pevný disk poté, co FBI měla kopii pevného disku po dobu 7 měsíců a nic se nedělo.

Zdroj: pz.cz