Michael Fromhold z Floridy byl ohromen, když si všiml, že maso v hodnotě 20 dolarů v jeho místním Walmartu bylo uzamčeno, aby se zabránilo jeho krádeži. (Foto: TikTok)

Michael to natočil na video a sdílel ho na TikToku, kde se rychle stalo virálním a během několika dní získalo více než čtyři miliony zhlédnutí.

Video, na kterém bylo vidět hovězí maso Angus zabalené v řetězech s elektronickým bezpečnostním štítkem, přichází v době rostoucích obav z kriminality v celé zemi.

Někteří diváci si kvůli Michaelovu klipu stěžovali, že taková opatření jsou už nutná, zatímco jiní upozorňovali na rostoucí kriminalitu v USA.

Podle údajů FBI bylo v roce 2020 v Americe nahlášeno celkem 1,3 milionu násilných trestných činů, což představuje pětiprocentní nárůst oproti roku 2019.

Foto: TikTok / Oakwood19136

„To si ze mě děláte legraci,“ začal Michael ve videu, když držel v ruce chráněné maso. ‚Walmart má teď steaky pod zámkem. Svatá prostoto, že to došlo až sem. Začíná to být špatné.

@oakwood19136 #foryou #walmart #florida #steak #TeamofTomorrow #mcdonaldshacks #justwrong ♬ original sound – Michael Fromhold

Zdroj: dailymail.co.uk