Elon Musk, který se chystá koupit Twitter, v pátek prolomil mlčení na této sociální síti poté, co se na více než týden odmlčel. (Foto: Twitter / Elon Musk)

Technologický miliardář a generální ředitel společnosti Tesla tweetoval poprvé od 21. června ze svého osobního účtu. Zpráva, kterou poslal svým více než 100 milionům sledujících, byla poctou populárnímu youtuberovi, který zemřel na rakovinu.

V dalších příspěvcích sdílel svou nedávnou fotografii se čtyřmi svými dětmi a papežem Františkem.

„Bylo mi ctí setkat se včera s @Pontifex,“ napsal Musk na Twitteru. Na Twitteru také zveřejnil fotografie z doby, kdy byl v Benátkách s bývalou manželkou Talulah Rileyovou.

Muskův tweet na počest zesnulého YouTubera obsahoval následující popis: „Populární YouTuber Minecraftu Technoblade s 12 miliardami odběratelů nedávno zemřel ve věku 23 let kvůli rakovině, a to mě [přimělo] uvědomit si, že rakovina je [absurdní] doslova odpad a smrt, ale také se snažit žít svůj nejlepší život s lidmi, kteří to vědí. Mohli by druhý den zemřít a vy byste pak litovali, že s nimi nic neděláte.“ Součástí pocty byl i citát z filmu Ježek Sonic.

Zdroj: nypost.com