„Vystěhují mého syna s leukémií a všechny ostatní děti nebo dospělé, kteří trpí s nemocnými dětmi.“ (Foto: Youtube / The PM)

Dům Ronalda McDonalda ve Vancouveru v Britské Kolumbii údajně doručil neočkovaným dětem s vážným onemocněním včetně rakoviny a jejich rodičům výpověď z bytu.

Austin Furgason z Kelowny v Britské Kolumbii, otec čtyřletého chlapce s leukémií, který se od října léčí, zveřejnil na Facebooku video, na němž je vidět dopis od Ronald McDonald House Charities – British Columbia & Yukon, který oznámení o vystěhování obsahuje. Na pomoc rodině s úhradou nákladů byla založena sbírka GoFundMe.

Napsal: „Všichni nájemníci, dospělí a děti starší pěti let, kteří nejsou očkovaní, jsou do konce ledna venku. Jak naprosto podlé a podlé.“

„Vystěhují mého syna s leukémií a všechny ostatní děti nebo dospělé, kteří trpí s nemocnými dětmi rovnou do sněhu.“

Furgason dodal: „Kult Covid je mnohem nebezpečnější než Covid. Když vystěhují rodiny s rakovinou, co všechno neudělají.“

V dopise na videu, které bylo poskytnuto společnosti True North a je datováno 10. ledna 2022, se uvádí, že v zařízeních již nemohou pobývat všichni, kteří jsou starší pěti let a nejsou očkováni proti koronaviru.

„Počínaje 17. lednem 2022 musí každý, komu je pět let a více a kdo pracuje, pobývá nebo navštěvuje naše zařízení (jak v Domě na Heather St. 4567 ve Vancouveru, tak v Rodinném pokoji v Surrey Memorial Hospital), kromě absolvování našeho stávajícího screeningu předložit doklad o úplném očkování (dvě dávky), pokud nebylo požádáno o ubytování a RMHC (Ronald McDonald House Charities) jej výslovně písemně schválila a poskytla.“

Rodiny, které již v zařízení pobývají, mají na získání alespoň jedné dávky vakcíny odkladnou lhůtu, která končí 31. ledna.

Fergason v úterý večer řekl agentuře True North: „Moje žena Lindsey plakala na posteli. Řekl jsem jí, že se na to půjdu zeptat ředitele, protože tohle snad ani není reálné.“

„Řekl jsem, že to nemůže být skutečné.“

Na videu je vidět, jak Furgason konfrontuje personál a říká jim, že není proti očkování, protože jeho dítě mělo všechny vakcíny s výjimkou té na COVID-19.

„Všichni jsme byli očkováni proti očkování,“ řekl Furgason. Furgason také zaměstnanci řekl, že očkování proti COVID nezastavuje přenos infekce, a prohlásil, že jejich vystěhování je v rozporu s tím, co Kanada představuje.

Dům Ronalda McDonalda v BC a Yukonu byl otevřen v roce 1983, aby poskytoval podporu nemocným dětem a rodinám, které musí cestovat na velké vzdálenosti, aby se jim dostalo specializované péče, kterou lze nalézt pouze ve Vancouveru.

Poptávka po této nezbytné službě rychle rostla a nyní má dům 73 pokojů v blízkosti dětské nemocnice BC Children’s Hospital a provozuje také rodinný pokoj v nemocnici Surrey Memorial Hospital.

Podle Ronald McDonald House Charities – British Columbia & Yukon: „Nadále omezujeme přístup do domu a praktikujeme bezpečnostní protokoly COVID -19 včetně: screeningu, teplotních kontrol, fyzického odstupu, zvýšených úklidových protokolů a povinného nošení masek ve všech společných prostorách. Všichni hosté a návštěvníci Domu se musí prokázat dokladem o úplném očkování proti COVID -19. Tato opatření nám kromě hojnosti dezinfekčních prostředků a laskavosti pomohou zajistit bezpečnost všech v Domě.“

Zdroj: thepostmillennial.com