Plné znění popisku: Poslechněte si to pozorně! – Nic z toho není náhoda. Skoro všichni by mohli být na COVID19 „testováni pozitivně“. Takový je prostě plán, který se úspěšně rozehrál, protože scénář pro to už byl sepsán. Farrakhan nás o tom poučuje už přes 50 let. (Foto: Youtube)

Oni vytvořili „problém“, oni vědí, že to způsobí reakci, a tak pak magicky „poskytnou“ nějaké „ŘEŠENÍ“, které bude: 

  • 1.    Vakcíny 
  • 2.    Identifikační čipy R.F.I.D. místo hotovosti, aby kontrolovali vše, úplně jak ve Švédsku.
  • 3.    Léky od farmaceutického průmyslu.
  • 4.    Depopulace

Prostě a jednoduše. Musí nám to dojít a musíme se tedy probudit a pak to odmítnout! Mají v úmyslu této hrůry z korony zneužít ke zničení naší ekonomiky a k zavedení nového ekonomického systému, který bude plně elektronický a plně pod jejich kontrolou. Už žádná hotovost, jen elektronické peníze kontrolované přes systém identifikačních čipů R.F.I.D.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

?Listen carefully! – NONE of this is an accident. Almost ANYONE can "Test positive" for the #covid19. It is simply the plan being successfully played out as the script was written for it to do so. Farrakhan has been teaching this for over 50 YEARS? They CREATE the "problem", they KNOW it will cause a REACTION then they magically "provide" the "SOLUTION" which will be; 1. vaccines. 2. R.F.I.D chips instead of cash to control everything we do just like Sweden. 3. Pharmaceutical drugs. 4. #depopulation – Plain & simple. We must become aware, and awake, then refuse this! They intend to use this #coronaSCARE to destroy the economy and usher in a new economic system which is fully electronic and controlled by them. NO CASH, just electronic currency controlled through an R.F.I.D system…… #rizzaislam #rizzawithfacts #intellectualxtremist #WEAREFARRAKHAN

Příspěvek sdílený R I Z Z A I S L A M™ (@\\\_rizzaislam),