Ženevský erotický klub „Delicious“ nabízí nově očkovaným lidem neobvyklé poděkování. Nově očkovaní budou mít orální sex zdarma. (Foto: Flickr / ilustrační)

V současné době existuje mnoho pobídek bizarních k očkování. Dosud byly hlavním trendem poukázky a slevové kampaně. Ženevský erotický klub „Delicious“ se nyní vydává na novou cestu.

Jak podnik oznamuje na svých webových stránkách, podle „Watsona“ dostanou všichni lidé, kteří se v posledních třech dnech nechali očkovat, orální sex zdarma.

„Jako poděkování těm, kteří se nechali očkovat, za jejich příspěvek k návratu do normálního života nabízí ženevský klub Delicious ‚fajfku‘ (francouzský slangový výraz pro orální sex) každému, kdo se nechal očkovat před méně než třemi dny, a to po předložení očkovacího průkazu,“ píše klub doslova. Nabídka je časově omezená a platí pouze do 30. listopadu.

Nejedná se o první nabídku

Není to poprvé, co klub Delicious vyvolal rozruch. V roce 2018 zahájil sexuální klub nabídku „kavárenské dýmky“.

Zákazníci si zde mohli objednat kávu za 80 franků a vychutnat si ji u stolu, zatímco se o návštěvníky starala sexuální pracovnice. Nabídka však nebyla nikdy spuštěna.

Zůstává nejasné, zda byla nová nabídka očkování v prvních dnech využita. Dotaz „Watsona“ na klub zůstal zatím bez odpovědi.

Zdroj: blick.ch